Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elsőre nem-et mondtam a...

Ha elsőre nem-et mondtam a császárra, nagyon ciki lenne most mégis kérni?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt voltam az orvosomnál, akkor azt mondta, hogy elég nagynak néz ki a baba, én kicsi vagyok, lehet, hogy természetesnek indul majd a szülés, de van rá esély, hogy császár lesz a vége, beszéltünk arról is, hogy milyen problémák lehetnek, ha nem nagyon akar kiférni a babám, és azt is megkérdezte, hogy félek e, mondtam, hogy nagyon. Erre azt mondta, ha szeretném, akkor felír programcsászárra, de én elutasítottam. Így is 150 ezer forintba fog kerülni a szülés vele/nála, nem hiszem, hogy a császárnál drágább lenne. Közben eltelt egy hét, nagyon elegem van már, egyre nehezebb a hasam, fáj mindenem, elfogyott az erőm és elegem van, holnap megyek vissza hozzá és most péntekre vagyok kiírva. Szerintetek mennyire lenne gáz, ha megkérdezném, hogy nem lehetne e mégis programcsászár, ha a kiírt dátumig nem indul be és nem születik meg magától? Hülyét csinálnék magamból? Hülye gyereknek nézne az orvos?
2018. febr. 13. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia.

Leleszek pontozva, de fene bánja.

Szerintem EGYÁLTALÁN NEM GÁZ! Mindenki más, és egyrészt a doki mondta ezt a lehetoseget

Nem fog rajta kiakadni ne aggodj.

Nekem is csaszarom lett es en se nagyon akartam de csak nem akart egyertelmuen iranyba fordulni. Picit mindig vagy jobbra allt a feje vagy balra.. sehogyse ékelődött be még 38hetesen 6naposan se aztán másnap megcsászározott. En kerdeztem tole h all-e meg h megcsaszaroz mert féltem.

2018. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
82%

Szerintem sem lenne ciki egyaltalan. Te fogsz szulni, az a lenyeg, hogy neked legyen minel konnyebb, nem neki. Inkabb, minthogy annyit szenvedj vele. Nekem mai napig csak meseli edesanyam, hogy az orvos elnezte a sulyomat, es csaszarozni kellett volna, o pedig termeszetes uton szult meg. 4 kilogrammal, koldogzsinorral a nyakamon, farral.

Szerintem inkabb valaszd a csaszart, ha mar o is ajanlotta.

Sok egeszseget a picinek! :)

2018. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mivel neked eleged van már meg minden, nem is értem, mit érdekel, hogy mi ciki. Te vagy a fontos a babával, mások gondoljanak, amit akarnak. De amúgy nem látom, miért lenne ciki, változott kicsit a helyzet, az érzéseid, a véleményed... Ha van egy ilyen lehetőség s az vonz, most miért kellene kitartanod amellett, amit korábban gondoltál?

Kétlem, hogy bárki hülyének nézne emiatt (de akkor sem az a fontos, hanem ti).

2018. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy lenne ciki!

Megmondod hogy gondolkoztal az ajanlatan es megis szeretnel elni a programcsaszarral!;)

Kitartast!;)

2018. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Azért arra készülj, hogy az minden dokinál drágább, mint a sima szülés. Azért akar rábeszélni, nem szívszerelemből.
2018. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

En dokimnal nem dragabb. Kevesebb dolga is van mint sima szulesnel! Egyaltalan nem ciki!

Nekem is csaszar volt es nekem teljesen pozitiv tapasztalataim vannak!

Hajra! Sok sikert!

2018. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Enyémnél ssm volt drágább. Kérdeztem mennyit fizetunk szulesert. Mondta h 80ezer mondom es ha csaszar lesz belole vegul? Akkoris 80, szules-szules...
2018. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem megy esetleg szabadságra a doki?Mert olyankor hajlamosak óriásinak mérni a 3kg-os babát is.

A babának az a legjobb ha ő választhatja meg mikor indul el.

De ha császárt szeretnél akkor mond meg a dokinak h meggondoltad magad.Nem ciki.Te fogsz szülni.A te kényelmed a lényeg!

(Ha meglesz a baba és nem alszik,és eleged van akkor visszarakni nem lehet.Addig van csend míg bent van)

2018. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

egy programcsászár sokkal jobb a dokinak mint a természetes. Beosztja ügyeleti idejére, szépen bebattyog, dolgozik fél órát és megkereste ugyan azt a pénzt, mint a hüvelyi esetén, amikor hajnali 3kor egy ügyelet után csörög a telefon.


Én biztosan kérném. Megmondanám, hogy átgondoltam, és ha a doktor úr úgy látja, szeretnéd mégis kérni, hogy írjon ki egy időpontra. Szerintem nem gáz.

2018. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! (És más is, ha esetleg még valaki írta ezt.)


Őszintén úgy gondolod, hogy ez a jobb az orvosnak? Akkor is ha a természetes szülést pártolja inkább? Persze belegondolva abba, amit érvnek írtál teljesen logikus, hogy ez, de szükségem lenne még egy kis megerősítésre. És az is igaz, hogy ez neki a kisebb meló?


Kérlek ilyeneket ne mondjatok már, hogy majd mi lesz, ha nem alszik és elegem lesz, akkor nem tudom visszarakni.. Azért nagyon más a kettő. :(


Nagyon köszönöm mindenkinek aki írt!!! :)

2018. febr. 14. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!