Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vérzés császármetszés után!...

Vérzés császármetszés után! Ez így normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 2 hete született a kislányom császármetszéssel. 4 napja nagyon kevés a vérzésem. Vagyis pontosabban egész nap egy csepp se majd estére megindul jön egy nagyobb adag és másnap estig újra semmi. Délutánra már feszítő kellemetlen érzést szoktam érezni vizeletürítés közben. Ez normális lehet így vagy inkább keressem fel az orvosom? Valakinek volt hasonlóképpen?

2018. febr. 20. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 2 hét volt az egész, a 4. naptól már csak maszatoltam. De sosem volt kellemetlen, nem fájt semmi. Szóval a kevés vérrel nem lenne baj, de ha kellemetlen, akkor inkább lásson doki, mint hogy baj legyen.
2018. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Azért keresd fel inkább a dokidat, nézzen rád ultrahanggal, biztos ami biztos, de amúgy nekem császár után erős vérezgetéseim voltak viszonylag sokáig. Elképzelhető, hogy sok vér ürült a szervezetedből, most próbál regenerálódni minden, ami károsult. Ne erőltesd meg magad, ne emelgess, csak amennyire szükség van.
2018. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnél csak 2 hétig véreztem, utána csak a gyermekágyi folyás volt egy hétig és ennyi. A másodiknál a 4. héten durván megindult egy fél napra (jól meg is ijedtem, bőszen telefonálgattam), de aztán újra kevesebb lett és végül 7 hétig tartott, csak folyás meg nem is volt. Nőgyógyász szerint mind a kettő normális. (Talán olyanok is számíthatnak, hogy vajúdtál-e meg persze, hogy kell-e magad szurkálni vérhígítóval valameddig.)

Viszont a pisilés közbeni kellemetlenség nem az, inkább lásson orvos.

2018. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!