Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A barátnőm már 13 órája...

A barátnőm már 13 órája fekszik a szülészeten de semmi változás! Ha csak csordogál a magzatvíz de nem folyt el és semmi fájás nincsen csak keményedés, tágulás 1 ujjnyi akkor mennyi idő után "csinálnak valamit"? Ha reggel sem lesz semmi változás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csordogál a magzatvíz illenék neki fájáserősírő (oxitocin) infúziót adni... Hiszen megrepedt a magzatburok, jó lenne, ha a dokik tennének valamit... Szerintem kérdezzetek rá!!!
2008. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!Most hívott,hogy végre rákötötték az infúziót,állítólag ilyenkor szoktak várni 12 órát!
2008. okt. 27. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem mire ezt a választ írom, már meglesz a baba!

Nekem is adtak fájáserősítő(oxitocin) infúziót mindkét szülésnél. Az elsőnél sajnos nem hatott, de a másodiknál igen.

Majd írd meg, mikor lett meg a baba! És hogy mi volt?!

2008. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok anyuka, nagyon sokat vajúdik, főleg az első babával. Nekem éjfélkor kezdődtek a fájásaim, és a baba, de. 11-kor született. Ha valami gond lenne, úgy is lépnének az orvosok, türelem, hamarosan meglesz az a baba.
2008. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 20órát vajudtam,de nekem azt mondták,hogy amíg a szívhang rendben,hagyják.6 ujjnyira tágultam,de onnan sehova.Végül a szívhang lement 100 alá,és irány a császár.
2008. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!!

A baba végül tegnap 12óra után pár percel meglett!!!Az oxitocin hatására megindultak a fájások de a tágulás nem lett nagyobb 1 ujjnyinál!!!Lement a szívhang 90körülire és a végén megcsászározták!Csodálatos kisbaba lett!Mindenkinek jó babavárást!

2008. okt. 29. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


Sajnos az én első szülésem is így alakult, nagyjából ennyi vajúdás után, szintén császár lett. De azóta a kislányom csodálatos 6 éves csajszi!

Viszont 10 hónapja szültem a kisfiam, és őt sikerült rendesen, így a barátnődnek is sikerülhet legközelebb!


Gratulálok neki, nagyon sok boldogságok kívánok a babához, é jó egészséget!


Neked meg köszi, hogy leírtad.

2008. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!