Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindult valakinek így?

Beindult valakinek így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

40 hetes vagyok, pontosan holnapra vagyok kiírva. Éjjel arra keltem, hogy mint mikor erősen menstruálok úgy görcsölök.

Kimentem a mosdóba és sárgás kocsonyás valami távozott, a görcsök azóta sem múltak el, de nem rendszeresek, hanem fekve folyamatosan érzem folyton egy egy erősebb hullámmal, ülve, sétálva pedig időközönként jönnek, de nem időre rendszerben.

Ez mi lehet, valakinek indult úgy, hogy egyáltalán nem volt benne rendszer?


2018. febr. 26. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt mint neked most. Hétfőn éjjel végig figyeltem a fájásokat rendszer nem volt bennünk,kedd reggel bementünk a szülészetre,rá tettek nst-re megvizsgáltak. Azt mondták csak jósló fájásokat éreztem. De nem engedtek haza. Délutánra már nagyon erősek voltak a fájások,este nyolckor megvizsgált az ügyeletes orvos még mindig semmi. Kaptam egy nospa injekciót. Aztán már este 10 körül nem bírtam tovább a fájdalmat. Szóltam a nővérnek,megvizsgált a szülésznő és mondta hogy most fogok szülni.
2018. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az lemaradt hogy a kislányunk éjjel fél kettőre lett meg,természetes úton.
2018. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez már jó jel. :)


A nyákdugód jhetett el, most majd lehet hogy lesz egy-két hasmenéses wc-re szaladásod, akkor is jöhet vércsíkokkal átszőtt nyálka, tágulásos vérzés. Nem kell megijedni.

majd sűrűsödnek.


Én azt tapasztaltam (3-at szültem), hogy oldalt fekve, illetve függőleges helyzetben (állva, sétálva, térdelve) erősödnek a fájások és könnyebben rendszereződnek.


Szerintem nem sokára babázol! :)

2018. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem délben ment el a nyákdugó, de akkor még nem éreztem semmit. Este 8-kor kezdődtek a fájások. Én azt hittem, hogy az 5 perces fájások azok 5 percesek, hát nekem se volt benne rendszer. Hol 3 percenként, hol 8 percenként jöttek. Végül 5 óra alatt megszületett a kislányunk. Miután elfolyt a magzatvíz nem volt szünet a fájások között, de 2,5 óra múlva megszületett.
2018. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!