Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utan meddig normalis...

Horváth Anikóka kérdése:

Szülés utan meddig normalis hogyan a gát heg fájjon szex közben? 6 hónapja szültem de még mindig fáj és szűk a hely odalennt.

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 05:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a hogyan helyett hogy
2018. márc. 8. 05:37
 2/7 anonim ***** válasza:
A szuk hely a varras miatt van, es nekem 2 ev utan is szuk :// Szerettem volna gatvedelemmel szulni, ez a rutinbol vagas teljesen kialaszt, nekem odemas lett a gatsebemnel, es vadhus nott rajta... De 6 honap utan nem normalis szerintem, hogy meg mindig faj. Nogyogyasznal voltal mar ezzel a gonddal?
2018. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 8 honapig fajt, most 11 honapja hogy szultem,de egyre jobb. Mar azt hittem ugy maradok :)
2018. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj a nőgyógyászoddal, mert ennyi idő után már nem kellene, hogy fájjon. Én 3 hónapja szültem, de már nem fáj.
2018. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szűknek én is szűk vagyok, de mi nagyon gyakran szexelünk sikosítóval, hogy táguljon. És érrzem, hogy minden egyes aktus egyre élvezetesebb, mert tágulok. A 6 hét után az első alkalomnál úgy féltem, mint a szüzességem elvesztésénél, de felesleges volt, mert nem fájt annyira. Nem volt olyan kellemes, mint régen, de idővel jobb lesz. Én mondogattam magamban, hogy nyugi, jobb lesz, nyugi jobb lesz, és tényleg jobb lett. Szóval próbálj meg ellazulni, és mondogasd te is magadban azt, hogy ha már benn van sokkal jobb lesz. Minden csak hozzá állás kérdése :-)
2018. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam 6 hete szültem.
2018. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy gondolom, hogy teljesen normális. 8hónapja szültem, icipici gátmetszássel, ami bár nagyon lassan és fájdalmasan gyógyult(doki látta és minden rendben volt vele amúgy)még mai napig fáj nem csak szex közben(főleg az elején), hanem frontokkot is eléggé érzem:D van ismerősöm akinek 1,5év után múlt el teljesen a fájdalom, de pl anyukámnak mai napig megszokott sajdulni :/ ez is az is normális, gondolom alkati kérdés :)
2018. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!