Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szentes miért ilyen "hideg" hely?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szentes miért ilyen "hideg" hely?

Figyelt kérdés
Még sose találkoztam melegekkel, még nem is halottam róla hogy lennének.. (akire pedig gyanakodik valaki egyből pletykát csinálnak róla.) Hol van meleg találkozóhely? Vagy Söröző? Vagy valami olyan hely ahol gyakran vannak melegek?

2018. jan. 19. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz egy 27 ezres magyar településtől? Bocs, de talán a megyeszékhelyen többségében alig találni meleg bárt vagy kávézót, nem hogy ekkora településen.


Persze az emberek mondják, hogy "maradjatok ott a négy fal között", jó-jó, csak hát egy olyan étterem vagy kávézó vagy bármi nincs egy több tízezres városban, ahol nyugodtan randizhatnánk kb


Én egy kicsivel nagyobb városban élek, itt sem nagyon látni/hallani melegeket, szerencsére Budapesten tanulok, ott egy kicsit jobb a helyzet. :)


Neked is azt javaslom, hogy menj el egy nagyobb városba vagy Budapestbe, illetve azt, hogy szard le mások véleményét. :)

2018. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. jan. 19. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szentesen nem is egy meleg de legalabb bi van..
2018. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó.


Az egy dolog, arányaiban egy ezer fős településen is van/lennie kellene 50 melegnek.


És ha sokan el is mennek, biztos vagyok benne, hogy az 1000 fős falvakban is több meleg van.


Na de hát igen, az emberek 5%-a meleg, ha ugyanennyi tesz megjegyzéseket mondjuk csak, az már elég hogy elnyomja a melegeket. Ez van.

2018. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen értem én de akkor is furcsa hogy nem találkozott egy meleggel se a kedves kérdező hiszen ha nem is sok meleg van ott de azért csak megkeresik egymást különböző társkereső oldalakon hiszen helyből jobb keresni mint távolabbról. Na meg állítólag aki keres az talál.
2018. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Kocsmába, presszóba nem jársz? Nem szoktál beszélgetni? Csak azért kérdezem, mert a beszélgetést lehet úgy irányítani, hogy kibújjon a szög a zsákból. És az említett két hely alkalmas a beszélgetésre, az ismerkedésre.

2018. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én megyek a nagymamámhoz oda, akkor rendszerint elolvad a hó, olyan meleget csinálok :D

Viccet félretéve... Beszélgettem már egy meleg emberrel, aki szentesen élt... csak keresgélni kell :D

Hajrá :D

2018. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak/vagyunk többen. Rossz helyen keresel. Vagy nagyok az igények.
2020. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!