Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez az állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az állandó bizonytalanság a prostiknál? Mi végett lehet ez?

Figyelt kérdés

Van pár csaja akihez rendszeresen járok,az én megyémbe/városomba is vannak,plussz Pestre is feljárnak.Azt veszem észre hogy egy városba egy pl:eltölt két napot,eltűnik,felbukkan egy másikba 1 napra,majd eltűnik egy hétre,amikor visszajön új hajszín felhasználónév,majd megint eltűnik és így tovább...

Szinte egy olyan sincs,aki egy helybe maradna vagy egy évig ugyanazzal a névvel,képpel stb...Lehetséges hogy az ilyen csajokhoz nem érdemes járni,mert azért változtatnak szinte naponta nevet,külsőt,helyet,telefonszámot mert valami durvább illegális dologba is benne vannak?

Illetve mi lehet a célja annak hogy permanensen új hely,mi értelme egy városba elmenni 2 napra majd egy másikba?

Nem értem...



#szex #változás #prostituált #hely #furcsa tevékenység
2017. dec. 6. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ebben a szakmában az újak keresnek mindig a legtöbbet. Egy réteg folyamat nézi az oldalt és használja, az új húsra meg ráreppennek. Gondolom aki nem túl extra, azt nem hívják annyian. Ezt csak olvastam egy prostitól, de nem tudom mennyire és kinél lehet igaz ez.
2017. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ezzel akarja elhitetni magáról, hogy friss hús.
2017. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!