Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórházban...

Miskolc Semmelweis kórházban támogatják a császár utáni természetes szülést?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtunk párommal a harmadik baba vállalásán, de nem szeretnék még egy császárt. Az első babát simán szültem pedig 4.7kg-om volt és 61cm, a másodiknál sajnos lepényleválás miatt 34 hétre sürgősségi császár lett. Azóta már eltelt 3 év. Van köztetek olyan aki szült már ott simán császár után? Tapasztalatok érdekelnének ezzel kapcsolatban.
2018. jan. 23. 21:16
 1/3 Buriné ***** válasza:
Szia.Én igaz modt vagyok 26 hetes.De támogatják.Utolsó szülésem császár volt.És most az orvosom javaslatára mindenképp simán indul a szülés majd utközbe kiderül mi lessz.Oda járok ott az orvosom.Feküdtem már bent többször.Én ugy látom ebbe a korházba inkább császár ellenesek
2018. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Remélem nem csak fogadott orvosnál működik ez így. Nekem nem volt az első kettőnél se és a harmadiknál se lenne.

2018. jan. 27. 07:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindíg érdekelnének tapasztalatok ezzel kapcsolatban.
2019. ápr. 18. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!