Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honap vegen a X. keruleti...

Honap vegen a X. keruleti Bajcsy korhazban fogok szulni! Milyen az a korhaz? Esetleg van valaki aki Dr. Molnar Imrenel szult? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Milyen a szuleszet?? Hogyan lehet kerni a kulon szobat?? Lehet-e kerni epiduralis fajdalomcsillapitast?? Milyenek a szulèsznok,noverek,csecsemosok?? Sajnos nem ismerem a korhazat,mert a dokim utan mentem... Remelem tudtok segiteni :)
2010. jún. 10. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem 4hónapja. Mindenki nagyon rendes, jó fej, segítő készek. Hagyják had menjen minden a maga ideje szerint, nem siettetnek semmit. Az érzéstelenítőt kérni kell, mert maguktól nem ajánlják fel. A szülőszobák 1személyesek(bemehet veled valaki ha akarod, de egyedül vajúdhatsz, nincs ott másik "szenvedő" anyuka). A többi részét sajna nem ismerem, hogy a csecsemősök meg a szobák milyenek, mert mi elkerültünk egy betegség miatt a 6.kerületi PIC-re. A dokit akit írtál nem ismerem, nem nála szültem. Ja, tök jól felszerelt szülőszobák vannak, van kötél, bordásfal, labda, kád, minden használhatsz. Csak ennyibe tudtam segíteni, bocsi. Gyors és könnyű szülést, jó babázást!!! Ha valami érdekel még, nyugodtan írj privit.
2010. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve szültem ott, illetve most fogok ismét. Az általad említett orvost nem ismerem, de ha te elégedett vagy vele, akkor mindenképpen maradj nála. A kórházban a nővérek közt van mindenféle-olyan is, aki csak akkor mozdul meg, ha huszadszor kéred, de olyan is, aki kérés nélkül is jön segíteni. Választhatsz fizetős szobát a bent töltendő 3 napra, a kétágyas legutóbb 4500, az egyágyas 9000 volt egy éjszakára. Viszont saját WC, zuhanyzó tartozik hozzá és rendesebben takarítják. A nem fizetős szobákhoz összesen egy WC és 2 zuhanyzó van, ezek sem túl jó állapotban, ráadásul sokan is használják őket.

2010. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! :) Mar ez is sokkal tobb,mint amit eddig tudtam. Elso babam es nagyon izgulok, hogy mi meg hogyan lesz :)
2010. jún. 11. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ott szülök, állítólag nagyon normálisak, a dokidat Én sem ismerem, de ha Neked okés, akkor már jó.

Mondjuk nagyobbrészt a szülésznő van veled a vajúdás alatt, a doki csak néha benéz, meg vizsgál, meg a finishben:-), illetve Ő varr össze, ha kell.


A szülésznők mind nagyon aranyosak, amennyire én utánaérdeklődtem, de ha van rá erőd, és kedved, akkor pl. most hétfőn 14én, vagy 28án is lesz szülésfelkészítő, utána meg lehet nézni a szülőszobát, csak kérni kell.


A babának csak nedves popsitörlőt, textil-és eldobhatós pelust, cérnasapit kell vinni.


De tudod mit? az Én dokim Dr. Toldi László, ha beütöd a keresőbe kiadja a honlapját, és ott van a menüben a baba-mama kelengye lista, nézd meg, ha gondolod. :-)


gyors szülést, és jó egészséget kívánok!

2010. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!