Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiskunfélegyházi kórházban...

Kiskunfélegyházi kórházban szültetek? Jók a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Lehet kérni EDA-t?
2010. szept. 7. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én félegyházi vagyok, de tuti nem szültem volna ott!!! Kecskeméten szültem februárban. Csak hallomásból ismerem, de nekem az elég is volt. Szerintem EDA tuti nincs!!! De meg kell kérdezni. De a belegondolsz, hogy egy év alatt 2-szer akarták bezárni a kórházat sok jóra nem lehet számítani. Vagy nem? Ez az én véleményem.
2010. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Na én meg Kecskeméthez tartozom, de én meg ott nem szülnék. Hú, elbizonytalanodtam. DE köszi a véleményt, keresek akkor tovább...
2010. szept. 8. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Október 1-től már úgysem szülhet ott senki,mert nem lesz szülészet (SEM)! Úgyhogy keresgélj inkább tovább!

Üdv.:30+1 hetes kismami Kkfházáról

2010. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor hova mennek a félegyháziak szülni?
2010. szept. 9. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Kecskemét átvette a szülészetet, úgyhogy gondolhatod, h mi lesz ott októbertől:( Rengeteg kismama, rengeteg babával....mert ugye nem csak Kkfházáról, hanem a környező településekről is odamennek majd....hacsak nem Majsára vagy Halasra.....

Én is Kecskeméten fogok szülni fogadott orvossal,mert máshogy már nem is mernék odaállítani......hát ez van. Ez Magyarország!!!! Sajnos!!!!!

A legjobbakat kívánom Nektek!

Üdv.: 30+2 km

2010. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!