Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennyit adtatok az orvosnak...

Ti mennyit adtatok az orvosnak és a szülésnőnek?

Figyelt kérdés

Aki idén, vagy a közelmúltban szült mennyit adott nekik? Ill. mikor és hogyan ildomos ezt odaadni? Nagyon nincs pofám az ilyenekhez és csak úgy egy borítékot is tök cikinek érzek odacsúsztatni. Virág vagy bor, csoki ilyenek mehetnek mellé?

Mielőtt lehurrogtok hogy kérdezzem meg, megkérdeztem vöröslő fejjel de egyiküknek sincs "tarifája".

A magánrendelés 10-szerese tudom hogy divatos de 17ezres magánrendelés esetében túlzásnak tartok 170.000 Ft-ot, a szülésznőnek meg úgy tudom az orvos summájának a felét "illik" adni?

Átlagos budapesti kórházban fogok szülni.

Köszi a válaszokat. 34hkm



2018. márc. 26. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogadott dokim nem volt, csak szülésznőm. Nálunk 30 a tarifa a városban, de ő nem mond összeget, ezt a többi kismamitól tudom. Én nagyon elégedett voltam vele, így 40-et kapott.
2018. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
130-at adtunk a dokinak.Csaszar volt szülésznő nem volt.
2018. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Az orvosom a magánrendelés 10x-esét “kéri” bár végig egy szóval sem említette, ráadásul ügyeletes volt épp mikor szültem így ha egy forintot se kapott volna se szólt volna. A szülésznőnek ugyanannyit adtunk mint az orvosnak, hiszen ugyanannyi “munkája” volt velünk, ha nem több. Ő nem mond összeget, amennyit tudsz/gondolsz.
2018. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

20e a magánrendeles

Egy eve szultem 200 at adtam a dokinak

Szulesznonek 50 et annyi a tarifaja.

Most aprilisban szulok szinten 200e es 50e.

Baratunk a nogyogyasz.

36hkm

2018. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Utolso vagyok Bp. Szt.Imre kh
2018. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Na meg mindig en :)

Szulesznonek szules utan nehany oraval dokinak masnap adram boritekban nem kell ezt tulvafialni :)

2018. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Sok szép mosolyt kapott mindkettő. 😊
2018. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem annyit adj, amennyit meg engedhetsz magadnak. Ne 10*es àrat hiszen valaki megengedheti van aki nem. Szàmold ki mennyi pénzt hagytàl ott a magànrendelésen az sem kevés. Én 30-at adtam szülés után, magànrendelése 18körül volt. Minden nap bejött ràmnézett érdeklődött, hogy vagyok, szóval annyira nem haragudhatott meg érte.
2018. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam magánrendelésre, ügyeletben szültem,20-20 ezret kapott a doki is és a szülésznő is.
2018. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Én siófokon szültem. Tarifát senkitől sem kérdeztem, szerintem akinek van, úgyis közli előre. Ha meg nincs tarifája, akkor a lehetőségeihez képest mindenki annyit ad, amennyit jónak lát, nem jelent túl nagy terhet, és legfőképp a szülés során mennyire volt elégedett a munkával. Én 50-50-et adtam a dokinak és a szülésznőnek egyformán. A munka oroszlánrésze a szülésznőjé, ő van ott melletted, ő támogat lelkileg éa segít amiben tud. Doki az párszor rád néz, és a kitolásra megérkezik. Dokinak utolsó nap varratszedéskor adtam, a szülésznőnek is utolsó nap mikor bejött meglátogatni. Minden nap amúgy mindketten benéztek, érdeklődtek hogy vagyunk. Borítékban képeslappal egy kedves kis szöveggel kapták mindketten.
2018. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!