Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülès jele vagy talán jósló...

Nnrencsi kérdése:

Szülès jele vagy talán jósló csak?

Figyelt kérdés
36+5 napos terhes vagyok, a mai nap azt vettem észre hogy elég sokat kémények a hasam 1 órán belül 6x is és sokat szúrkálódik az alhasamba és a szemérem csontom is nagyon fáj, ma 3x ment a hasam is. Ez lehet már a szülès jele is vagy inkább jósló szerű?

2018. márc. 31. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
ez inkább a babfőzelék
2018. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hasmenés miatt szerintem ez már a szülés lesz. Vegyél egy meleg fürdőt, ha attól leáll, akkor jósló, ha erősödik, akkor éles helyzet.
2018. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
A keményedés nem jósló. Sok magnézium, pihi.
2018. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam tusolni is már akkor szünetel de rá pár órára újra jönnek a kemenyedések. Ja ès inkább akkor feszül ha ülök vagy épp ledőlök kicsit. Köszi a gyors választ
2018. márc. 31. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a 26. héttől voltak durva keményedéseim, de jóslóm egy darab sem. Erre akkor jöttem rá, amikor beindultak az igazi fájások, mert köze nincs annak az érzésnek a keményedéshez.
2018. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Uaz, mint az előttem szóló. Kivétel h nekem kB 30.hettol volt. Amikor elkezdodott na.. Azt tudtam... Még reméljük benn marad a babád picit. Könnyű szülést.
2018. ápr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled? :)
2018. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!