Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a hüvelyben megtalálhatóak...

Ha a hüvelyben megtalálhatóak a rossz baktériumok alapból, akkor mitől függ, hogy elkapja-e a baba?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 19:52
 1/7 anonim válasza:
50%
Rossz baktériumok?????
2018. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokid nem fog hagyni simán szülni, ha olyan az értéked ami veszélyes lehet a babàra, illetve kezelik.
2018. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
36.héten vesznek hüvelykenetet,ha találnak benne valamit akkor még szülés előtt kezelni kell.
2018. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó ez tévedés, nem vesznek hüvelykenetet a 36. héten.

Mondhatni sajnos, mert én is itthon kezelgetem magam gombás fertőzéssel, így a 39. héten már másodszor jött elő a terhességem alatt.

Nekem citológiát nem csináltak, mert épp a pozitív tesz előtti hónapban voltam rákszűrésen, így egész terhesség alatt belém se néztek.

Bár nincs fogadott orvosom, gondolom, aki meg tud fizetni magánorvost, arra jobban odafigyelnek, de sima SZTK terhesgondozáson már rég nem része a protokollnak a 36. heti kenetvétel.

2018. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, h rossz baktérium?!
2018. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4#ezen meglepődtem, nàlunk csinàljàk Sztk àn kötelező jelleggel. (vidék). 5#olyan baktériumok pl ami a belekben, végbélben megtalàlhatóak ami normális. A hüvelyben kevésbé, szülésnél a babànàl pl szemgyulladàst és sok màst okozhat.Anàlis szexnél kerülhet a hüvelybe, de a legyengült immunrendszer is elég, hogy elszaporodjon.Muszàj kezelni, ha sima szülést akar.
2018. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ( Miskolc ) senki nem vizsgál egész terhesség alatt.

Nem csak kenetvétel nincs, de méhszájat se néznek soha.

A hétre vagyok kiírva, senki nem vizsgált, sőt, orvos sincs a terhesgondozáson csak asszisztens.

2018. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!