Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki lemondta a...

Van valaki aki lemondta a fogadott orvosát az anyagiak miatt? Hogy mondtátok meg neki?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok terhesgondozásra, nem azért mert annyira sok pénzünk van hanem mert csak ebben a dokiban bizok! Sajnos túl sok rossz élményem van más orvosokkal( indokolatlan kaparás,egyik petevezeték eltávolitása stb) szóval a lényeg az h előre megmondta mennyit kér,le is döbbentünk(150.000)de elfogadtuk ugyanis akkor.megoldhatónak tünt.Most kiderült h NST-re az utolsó hónapban hetente kell járni ami plusz 15 ezer alkalmanként.Nem fogjuk tudni előteremteni a pénzt,albérlet mellett és egyébként is hirtelen jott baba ☺ szerintetek hogy oldjuk ezt meg?
2018. ápr. 6. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nst-re leheg menni sztk rendelésre is.

Elmondanám az orvosnak, hogy ennyit így nem tudok előteremteni, az nst-t tb alapon akarom végeztetni, mert azt szeretném, ha ő mindenképp ott lenne a szülésnél.

2018. ápr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sztk-ba jártam nst-re úgy, hogy fogadott dokim volt, senki nem szólt egy rossz szót se.
2018. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta egy korrekt megoldás lenne.
2018. ápr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán sztk-ba nst-re jártam,amikor végeztem felhívtam a dokit h Jöjjön megnézni a papírt és Ennyi.
2018. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha a 150 e megvan akkor nst re menj sztk ba.

Egyebkent a 150 az nem sok.

2018. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
150? az tök kevés.
2018. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet h neked kevés a 150 ezer, de sokan örülnének ha ennyi pénzük lenne!!!!!
2018. ápr. 6. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is menni kell nstre a korhazba,de eddig sem vett el penzt ha korhazban vizsgalt nem a rendelojeben.remelem ez az nstn is igy lesz
2018. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálam már az se igazán tetszett neki, hogy a laborokat a kórházban intéztem el tb alapon. Genetikai uh-ra is maganrendelobe mentem akkor viszont megenyhült. Hát lesz ami lesz a következő alkalommal mikor megyek megmondom neki h ez igy sajnos nem fér bele, szeretnék nala szülni de a tovabbi vizsgálatokat nem engedhetjük meg magunknak. A kiskonyvembe mar belepecsételt,elvileg azért mert h tuti nála szülök majd.szerintem nem fog neki tetszeni, dehát csak nem fogja azt mondani h akkor hagyjuk az egészet, nem?
2018. ápr. 7. 00:43
 10/13 anonim ***** válasza:
En nem tudom milyen orvosod van,mondom engem csomoszor a korhazba hivott vizsgalatokra es soha nem akart penzt el venni mondjuk en adtam,mindig valamennyit.Mikor megkerdeztem mennyi leaz nala a szules azt mondta ,hogy amennyit gondolunk,ez igy korrekt.Es en nagyon utana neztem amikor orvost valasztottam,fontos volt ,h sok jot irjanak mondjanak rola,Az sem hatrany h nem penz ehes!!
2018. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!