Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni a fogadott...

Esztee1988 kérdése:

Mennyit illik adni a fogadott szülésznőnek, ha programozott császár lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek mennyit adjak a fogadott szülésznőnek, ha programozott császár lesz a baba harántfekvése miatt? Gyakorlatilag ott lesz a műtétnél, segíteni fog stb. A szülésznő árat nem fog mondani, ez biztos. Mit gondoltok? A rendes szülésnél 40 ezerre gondoltunk, hogy annyit adunk neki.

2017. dec. 2. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Minek program császárhoz. Semmi értelme.
2017. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges császárnál, mondom úgy hogy nekem is volt de én előtte felfogadtam mert sürgősségi császár volt, így jelen volt műtétnél, de sokat nem tudott segíteni , orvosomnak egy másik doki asszisztált, igazából szülésznőm csak lemérte meg amit kell a babával születés után, meg míg őrzőbe voltunk addig ő volt velünk végig jött be a homokzsákot a hasamra rakta,kicserélte a lepedőm, nézte a vérnyomásom meg az állapotom ennyi ,de erre felfogadni valakit több tízezerért felesleges szerintem.
2017. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is császároztak, bár nem program volt, de úgy alakul. Mivel a szülésznôm a terhesség alatt végig sokat segített, mi odaadtuk neki, amit eredetileg terveztünk. Arról nem ô tehet, h császár lett a vége.


Elsô, nyilván amikor a kérdezô felkérte a szülésznôt, nem beszélte meg a gyerekével, h ne forduljon be... Attól a vizsgálatok alatt még sokat tud segíteni egy szülésznô, nem csak konkétan a szülésnél.

2017. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hozzá jártál ctg-re szülésig(soron kívül fogadott) akkor én 10-20 között adnék.
2017. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszok, igen, még azelőtt fogadtam fel, mielőtt még arra gondoltam volna, hogy nem fordul be. Ma vagyok 37+3, így már nagyon kevés az esély, hogy befordul, 38+6-nál akarnak műteni.

Igen, hozzá járunk NST-re, CTG-re, illetve a vérvételeket soron kívül megcsinálta. Azt is mondta, ha magától beindul a szülés, akkor is hívjam nyugodtan és jön, amit a műtét előtt szükséges és utána, azt is Ő fogja végezni.

2017. dec. 3. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kérdésedre nem is válaszoltam 30 ezret kapott egy szép bonbonba becsomagolva.
2017. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De minek kivenni 38+6nál?Vannak babák akik a vajúdás kezdetén fordulnak be....
2017. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy eléggé veszélyes, ha pl. véletlenül a köldökzsinór kicsusszan és ráékelődik a feneke, akkor oxigénhiányos is lehet. Ezt nem szokás kockáztatni, persze vannak dokik, akik vállalnak faros szülést. Nekem jelenleg harántban van a Baba, de átlónál tovább sosem fordult, az Istenhegyin pedig konkrétan megmondták, hogy rövid a köldökzsinórunk és ráadásul a lepény tetejéről indul, az is rövidíti. Szóval nem biztos, hogy simán meg tudnám szülni...
2017. dec. 3. 18:20
 9/11 anonim ***** válasza:

7, persze, várjuk meg, HÁTHA CSODA TÖRTÉNIK és befordul, csak élhesse meg a születés csodáját... ja, vagy az oxigénhiányt. Csudiszupi lenne.



Akit császároztak, az nem látott szülésznőt? Azért csak jobb, ha olyan borotvál, teszi fel a katétert, ctg-zik, akiben megbízik az ember. Bár lehet ti minden vadidegen előtt simán szétteszitek a lábatokat, van, aki kicsit szemérmesebb, és nem megy neki olyan könnyen.


Kérdező, ha előtte is hozzá jártál, segített, én 15-20 közt adnék.

2017. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok

Nem azt mondtam h szülje meg.De megvárhatnák h beinduljon a szülés...

2017. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!