Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában az...

Szült valaki mostanában az egri markoth ferenc kórházban? És milyen véleménye van róla? Szimpatikusak az orvosok ápolók? Mit kell vinni a kórhába szülésre?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
szia en 3 ève szültem, es most augusztusban is fogok, nagyon jo èlmènyeim voltak, mindrnki kedves segitökesz vilt! Mikorra vagy kiirva? Üdv 26 hetes km
2018. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sajnos eddig csak rosszat hallottam, így reméltem hátha valakinek jobb élménye van a kórházzal kapcsolatban. Novemberben szülök még sok van hátra. 😁 De jó tudni hogy nem mindenkinek van negatív tapasztalata a kórházzal és az ott dolgozókkal.
2018. máj. 16. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Neké mindig van fogadott orvosom ill. szülèsznőm! Ez fontos, sok mulik ezen!! Nekem mar nem sok van (4 het) :) 4x fogok szülni!! Mindig minden ok volt!
2018. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És fogadott orvosnak kit ajánlanál? És mennyi ideig lehet fogadni? Vagyis hány hetes korig? Mert most sztk-ba járok Vörös doktorúrhoz. Ő normális volt eddig.
2018. júl. 16. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem Dr Szántó Holló György, 2.at szülöm nála... A szülesznőm Gerendai Terèz szuper páros!! Lazák, közvetlenek nagyon jo fejek :) 30. Héttől érdemes legkésőbb szerintem hogy előre beirhassák maguknak a naptárba es akkor nem mennek el szabira ( általában)

Nekem mar csak 3 hetem van hatra :o

2018. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet buta kérdés, de hogy kell hozzá beiratkozni/feliratkozni? Sztk-ban kérni kell hozzá időpontot avgy hogy? De hallottam olyat is hogy 20.-ik héttől van aki nem vállalja a kismamákat. És most 23 hetes vagyok.
2018. júl. 23. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem simán vállal!! Em tudom, hogy ott az sztk ban hogy mennek a dolgok en Kecskemétről járok hozza, es legelső alkalommal a kórházban találkoztam vele amikor ügyelt, a szülésznő (Terka) ,,jelentett be hozzá". De szombaton találkozom velük ha gondolod szivesen megemlitelek illetve megkerdezhetem, hogy hogy lehet a doktort elérni... ;)
2018. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekelne az is hogy magánként mennyit kell fizetni neki alkalmanként és szülésért? És a szülésznőnek? Vagy ez hogy működik?
2018. júl. 25. 09:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Megszültél már? Milyen volt?
2018. aug. 13. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kaptam èrtesítèst hogy írtatok, bocsi! :( nagy èlmèny volt megint, könnyű volt gyors volt dehát már 2 ève ennek. Neked minden rendben ment?
2020. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!