Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházat válasszam?...

Melyik kórházat válasszam? Tatabánya vagy Bp. Szent Imre?

Figyelt kérdés
Valahol félúton lakunk a kettő között, fogadott orvosom nincs. Bár még messze van a szülés, de szeretnék tájékozódni. Köszi.
2008. okt. 29. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Székesfehérvárhoz tartozunk, de az van a legmesszebb...
2008. okt. 29. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan a Szt.Istvánban szültem,de ha nem itt lett volna a dokim a Szt. Imrét választom.Bababarát és én még rosszat nem hallottam róla.Most tettem szert egy új ismerősre-szülésznő a Szt,. Imrében-ha még 1x terhes leszek és a dokim levezetheti ott a szülésemet(sok helyen van rá lehetőség,h vidd a dokidat)kipróbálnám a khzat.5 hós baba anyukája
2008. okt. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is sok jót hallottam a Szent Imréről lehet, hogy oda megyek.
2008. okt. 30. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
T.bányára ne menj semmiképp, ha elkerülheted!! Ráadásul a Szt Imre jó kh! Én oda mennék. (Most meg a SOTE 2. Nőgyógy.-on ülök az ágyamon és már haza akarok menniiii...! ;) )
2008. nov. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem hamar hazaengednek. Addig is jobbulást, kitartást! Puszi

2008. nov. 1. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:

szia,

nekem tatabányán született mindkét gyerekem és nem volt panaszom a kórházra egyik alkalommal sem. eléggé kényes a kérdés, mert kinek ez jön be, kinek az. Menj el mindkét helyre felmérni a terepet, aztán dönts az alapján NEKED melyik a szimpatikusabb.

2008. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. nov. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!