Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés beindítása?

Szülés beindítása?

Figyelt kérdés
Első babámat várom. 39+5 napos vagyok. Az érdekelne hogy az orvosok hányadik héttől indítják be a szülést ha esetleg addig nem történne semmi? Mivel eléggé fenn van még a hasam így picit tartok ettől mert mindenki azt mondja hogy ebből nagy eséllyel az lesz.

2018. ápr. 28. 09:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát én igazából elég pontosan tudom hogy mikor eshettem teherbe mivel nekem a barátom havonta jár haza 1 hétre.így igazából nekünk “ korlátozott “ a nemi életünk.( bocsi a kifejezésért)
2018. ápr. 29. 11:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Mikor a fiammal voltam várandós, azt mondták, hogy 1 hetet várnak a terminus után, 41. héten reggel 8kor jelentkezzek a szülészeten és megindítják a szülést. Ehhez képest 40+6 naposan elfolyt a magzatvizem, így nem került sor az indításra. Ja, és nekem végig fent volt a hasam, nem ereszkedett le, ez semmit sem jelent.
2018. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


Az én esetem elég érdekes, mert január 30.-án, amikor éjfélt ütött az óra akkor elment a nyákdugóm... Semmi jelentőséget nem tulajdonítottam neki, de pár perc később a férjem megszólalt hogy szivárog a magzatvíz, ezért hívtam a szülésznőmet, aki milyen csoda folytán egy másik szülést vezetett sok kmrel arrébb... Egy óra múlva megjött és megindította. Itt jött a bökkenő ez a kis vajúdás nekem annyira megerőltető volt hogy nem tágultam tovább, ezért kaptam oxytocint és vártam negyven percet és mondtam a férjemnek hogy gyorsan hívja az orvost, mert szülök és tényleg beindult. 15 perc alatt és fájdalom nélkül meg is lett Sziráki Roxána Leticia 😊 Pesten szültem, mert oda vittek fel ahol kiderült hogy 41 hetes volt, miközben ahol élek ott azt mondták hogy 31.én leszek 40. hétben...


Gondolom már babázól, szóval gratulálok... Kislány vagy kisfiú? Amúgy első baba? ( Nekem az volt )


Pusszancs,


Li,

2018. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia.sajnos nem babázom még :(

Ma volt ultrahang és nst is. Minden rendben van de ez a kisfiú benn szeretne maradni. Nagyon szeretném ha már kibújna.

2018. máj. 1. 16:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 napot várnak. Az indított szűlésekkel az a gond, hogy a többség császárba torkollik.40+4- en fél ujjnyira vootam nyitva, de valami nem volt kerek. Életem kegkellemetlenebb élménye volt a magzatvíz vizsgálat, ahol kuderült, hogy a fiam belepottyantott a magzatvízbe. Azonnal burokrepesztés volt, oxitocin, 12 óra után ( egy ujjnyura voltam nyitva, fiam tachikard lett), megcsászároztak. A szűlésznő egy óraval az ijnekció elindítása után megmondta, hogy 99 % , hogy császárral fog véget érni.
2018. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!