Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közel lehet már a szülés?

Közel lehet már a szülés?

Figyelt kérdés
34+6 napos terhes vagyok harmadik babával. Első baba 35+6 napra született, második nagyon koraszülött lett 28. Hetre beindult a szülés. Most pár napja észrevettem hogy lejjebb ment a hasam, nem hirtelen tortent hanem az elmult 5 nap alatt fokozatosan lejjebb ereszkedett. Már mások is eszrevettek. Ezen kivul neha furcsa nyomast erzek ott lent es olyan mintha szinte a hüvelyemben lenne a baba mar es mindjart kiesne :O Van hogy felallok a wc-rol pisiles utan es azonnal ugy erzem megegyszer pisilnom kell, vissszaulok es par csepp még jön is :O Nyakdugo darabka 32 hetesen elment, illetve ma reggel is ugyanolyan sargas kocsonyas darabka tavozott. Szerintetek?? 1-2 héten belül szamitsak ra hogy beindul? (Doki 33 hetesen vizsgalt akkor minden okes volt es azt mondta 2600 gramm a baba ugyhogy semmi baj nem lesz akkor se ha kicsit elobb jonne).
2018. máj. 4. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nallam is egy hete,ma voltam dokinal szerinte a heten mar babazok.35+3
2018. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De neked nem mondott valamit ra hogy korai a baba pihenjel vagy ilyesmi? Illetve mehszajat vizsgalt neked?
2018. máj. 4. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem korán leszállt a hasam, 34-35 hetesen mindkét babámmal. Viszont ez az érzés amit írsz, talán az utolsó 1 hétben volt meg 2. babámmal. (Az elsővel nem) Nyákdugóval nekem nincs tapasztalatom, egyikkel se láttam.
2018. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szigoru fekves,a nyakdugom meg darabokban tavozik,zart vagyok meg de azt mondta ez nagyon hamar valtozhat.Ma mar tapasztaltam tagulasi verzest is..ugyhogy nekem hamarosan itt az ido
2018. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fuhh hat verzessel menj be dokihoz!! Nekem a tagulasi verzes szules napjan volt a 28 heteskemmel.. remelem minden oke lesz nalad. Bar 34-35 hetesen mar eleg fejlett babocak, van akinel ennyi idosen ha megszul siman hazaengedik a babaval harom nap utan ha nincs semmi baja.
2018. máj. 5. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!