Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg van ilyen, mint a...

Tényleg van ilyen, mint a Luxus Vivi, hogy kimegyek Amerikába és ott szülök, ezzel gyakorlatilag állampolgárságot veszek a gyereknek?

Figyelt kérdés

Mert akkor nem is olyan, hülye, mint gondoltam. Főleg, ha megtehetik, én is megtenném.

De az hótziher, hogy nem szülök ilyen állami kórházban, ahhol szardarabként bánnak veled és a nővérek lopnak meg.


2018. máj. 11. 17:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ő született amerikai állampolgár, nem szerezte. Mist én kimegyek élni, x év múlva kapok, nem lehetek elnök. Elméletben ő igen!

[link]


Itt írnak róla.

2018. máj. 11. 19:37
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

Azért csinálták,mert hosszú távon ott akarnak élni,és a gyermek jogán majd az egész család megkapja az állampolgárságot.

Én ismerem a csajt.Intelligens,és természetesen a műsor csak egy show,az életben egy jóindulatú,jófej,abszolút rendes nő.

2018. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudom, az oroszok is ezért mennek...

Vivike előző faszij ais orosz volt, pont a South Beach-re járnak...

Én elhiszem, hogy jófej lány, lehet.

Azt is tudom, hogy a párbeszédek megjátszottak,nem is életszerűek.

VISZONT, a személyiségük az önmaguk és nem megjátszott, a valóságban is ilyenek...


Attól függetlenül utána olvastam, mert magyar nyelvű csak ez az egy cikk van. Sokan csinálják, főleg Kínaiak, tudják ezt, Trump ezért meg is akarja szüntetni.

Olyan is volt, hogy felszállt egy kínai nő a repülőre mindenórásként és az amerikai légtérben megszülte a gyereket...


Ezt nem tudtam, én is ezt fogom tenni, ha még lesz ilyen, tuti. Bár még n3

em esedékes.

2018. máj. 12. 10:30
 14/15 anonim válasza:
Ezt az orosz nok “talaltak ki”, volt egy cikk is rola a neten
2018. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Oh, csak most olvasom a valaszokat, igy mar targytalan:D amugy en is ismerem, hat en nem vagyok rola jo velemennyel, nem veletlen azert az orosz exe
2018. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!