Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menszesz...

Szülés utáni első menszesz mennyisége mennyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most hétvégén lesz 9 hetes a babám sajnos már nem szoptatok, vasárnap elvileg megjött de gyakorlatilag nem tudom, mert úgy jelentkezett, hogy rózsaszines picit pirosas folyás utána ez abba maradt majd este pici bara folyás jellegű, reggelre szintén semmi nem volt. Utána pici barnázás megint majd azóta megint semmi. A hasam se fáj se a melleim mint a terhesség előtt. Ez normális lehet? Kinek, hogy volt?



2018. máj. 15. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Neten azt írják, h nagyobb a mennyisége és fáj, nekem kevés volt és egyáltalán nem fájt.
2018. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több volt, mint a szülés napján a lochia... Szépen lassan visszaállt a normál mennyiségre, de az első 2-3 alkalom brutális volt.
2018. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a normál betét/tampon elég mióta szültem, kb. 5-7 nap a mensim, most 6 hós anyatejes babám van és 8 hétre jött meg először, azóta rendszeres.
2018. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan volt mint a terhesség előtt, talán picivel kevesebb, mert 6 nap helyett csak 5 napos volt. Viszont a szülés utáni legelső alkalom nagyon durva volt. Úgy görcsöltem mint szülés közben, menni alig bírtam, iszonyatosan fájt. Semmi előjele nem volt, hogy meg fog jönni, csak egyszer csak az a görcs, és már jött is a vér. A többi már normális volt, rendes pms tünetekkel, enyhe görcsölés. Tampont sokáig nem tudtam használni, mert kényelmetlen volt, de idővel az is elmúlt. Amúgy 4 hónappal szülés után jött meg először.
2018. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez nálam még nem menstruáció lenne?

De akkor vajon mi..:/

2018. máj. 15. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem.nagyon sok volt,és nagyon fájt. Császár után.
2018. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoptattam,8 hónapra jött meg.
2018. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!