Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első babánál nem jól...

Ha az első babánál nem jól alakult a szoptatás és a tej mennyisége, attól még a másikkal lehet majd minden rendben?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán derült ki egyértelműen,hogy mi volt a gond.

Úgy néz ki,hogy a babám bár jól kapta be a cicimet, nem tudta elég erősen kiszívni a tejet,csak ami könnyen kijött a legelején.

A többit fejni kellett, volt tej,de olyan kevés hogy hamar el kellett kezdeni pótolni.

2 hónapos korában egyik napról a másikra elapadt a tejem.


Valószínűleg én sem csináltam jól sokmindent, (pl fejésidőket,stb...,nem készültem fel eléggé a szoptatásra,azt hittem ez majd a világ legtermészetesebb dolga lesz,de tévedtem)


Ha én is ügyesebb leszek meg a babám is akkor alakulhat még jól a második babával?


2011. jún. 27. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szerezz jó információkat.Ez a legfontosabb.


[link]

[link]


4 gyerekes

2011. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha kellően felkészülsz és nem használsz cumit és cumisüveget, valamint nem adsz ok nélkül pótlást, akkor most sikerülhet. Olvass nagyon sokat, készülj fel, és szoptass, szoptass, szoptass. Akkor menni fog.
2011. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!