Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol van olyan korhaz/orvos,...

Hol van olyan korhaz/orvos, ahol csaszar eseten is azonnal megkapja a babat az anyuka, es nem viszik el tole, csak ha keri?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Olyan szerintem a világon nincs. Már csak azért, mert az egy műtét, ahol nincs helye a babának, ha már kiszedték, másrészt nem biztos, hogy anyuka meg tudja tartani magán (fél, annyira fáradt és gyenge, hogy alig van magánál, remeg stb.)

Max. megmutatják, odateszik az arcodhoz, de aztán viszik lemérni, fürdetni, felöltöztetni, és majd megkapod, amikor betoltak a kórterembe.

2018. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Magánintézményeket keress.
2018. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Műtét alatt nem tudod megfogni, mivel csak a fejed és nyakad érzed. Amíg kimegy az érzéstelenítő és ha ott üldögél veled apuka, a bababarát kórházakban odatolják, sóhajtozhattok. Aztán 6 óra múlva emelheted meg a fejed, felállítanak meg kapsz szurikat és megkapod a babát is szoptatni. Onnantól, ha nem tiltakozol, elláthatod egyedül, sőt :)
2018. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi időre mindenképp elviszik. De én pl. a Maternityben szültem. Császáros lettem minden igyekezet ellenére. A férjem bent lehetett a fejemnél, mikor kint volt a baba, megmutatták, aztán a férjem kiment velük, ott megvizsgálták, megmérték a babát, kapott pelenkát és fürdetés nélkül becsomagolták plédbe. Ez pár perc volt talán. Akkor visszajöttek, a nővér odaraktam "rám", a fejemhez. Megpusziltam, éreztem az illatát. Aztán kiküldték a férjemmel a szobánkba, engem rendbetettek, és visszavittek a szobába. Közben egy csecsemős a szobában a férjem szabad mellkasára tette a kislányunkat, így vártak engem. Mikor visszakerultem, rögtön rám tették, segítettek mellre tenni, úgy hogy én még nem emelhettem a fejem. Az emlék kicsit kusza, de pozitív, az volt az első, hogy a baba minél kevésbé szenvedje meg a szuletessel járó nagy változásokat.
2018. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bababarát kórházakat keress.

Műtét közben megmutatják, azután elviszik mert téged még műtenek. Viszont az apukának odaadják addig.

Nálam így volt.

Amikor kitoltak a műtőből egyből cicire tették és a férjemnek kellett figyelnie Nehogy leessen. Akkor hagytak minket hármasban (pont senki sem volt ott raktunk kívül).

Aztán még egyszer hozták szopira, majd amikor felállhattam odaadták és én toltam be a szobába, onnantól végig velem volt.

2018. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A honvédben szültem, pontosan ugyanúgy volt, mint az előttem szolonak, aki a maternity-ben szült, csak a férjem nem bent volt, hanem üvegablakon nézett, utána azonnal rátették a babát a mellkasára, le se mosták, csak letörölték, utána megmosták és hozták nekem, természetesen meg tudtam fogni.
2018. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tobb olyan esetet is hallottam, egyiket kozvetlenul az egyik baratnomtol, hogy azonnal megkaptak a babat.
2018. máj. 25. 14:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Péterfyben megkaptam műtét után, alatta pedig férjemnél volt, aki bent volt végig a műtét alatt.


Pest megyei vidéki korházban pedig az örzöben velünk volt a baba, utána hajnalban hozták be és nem vitték ki csak ha kértem.


Bababarát korház-ként keress rá,szerencsére jopár állami intézmény is ilyen ma már.

2018. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Uzsokiban megmutatták egy pillanatra, picit később visszahozták egy percre. Ahogy a műtét után bevittek a kórterembe, egyből hozták a babát és rám is tették, hiszen a kezed mozgathatod, csak a fejed nem emelheted.
2018. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én állami kórházban szültem.Míg a császárt befejezték addig életjeleket néztek,mérték aztán odahozták a lefixált kezem kicsit kibontották és megsimogathattam, aztán elvitték az apjához és addig nála is maradhatott míg engem levittek a szobába, oda hozták a kicsit.Mellre segítette tenni a nővér és amíg a párom ott volt velem addig a gyerkőc is velünk lehetett.Úgyhogy volt 2-3 óra míg így voltunk.Viszont bevallom nem hiába van a császár után úgy, hogy elviszik.Ha párod nincs ott 24-ben első nap akkor ne akard hogy te kell gondozd a babát.Nálunk 12 óra fekvés volt előírva.De kb 5-6 óra után már azt is éreztem amit nem akartam és nagyon el voltam foglalva azzal, hogy egyáltalán legyen olyan testtartás amit el bírok viselni.Ha magam vagyok a gyerekkel akkor nem tudom ellátni ebben biztos vagyok.

Persze ha van pénzetek és a párod is bent tud lenni akkor minden megoldható egy magánkórházzal.

2018. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!