Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek a baba kibújása...

Mit éreztetek a baba kibújása utáni percekben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Végre vége.. m
2018. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
semmit. minden fájdalom elmúlt, már arra sem emlékeztem, hogy fájt egyáltalán. Csak azt, h milyen jó végre a karomban tartani.
2018. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
semmit, mert elájultam.
2018. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Hatalmas erőt, eufóriát.
2018. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Először megkönnyebbülést, hogy minden rendben ment. Amikor a hasamra fektették, abbahagyta a sírást és megsimogathattam, az leírhatatlan, csodálatos érzés volt. Utána, amikor már felöltöztetve a kezembe adták, nem is éreztem, hogy épp összevarrja a doki a gátmetszést.:-)
2018. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Megkönnyebbülést. Hihtetlen volt, hogy a béka segge alatti fájdalomküszöbömmel túléltem!

(Nekem fura, amikor azt mondják, hogy minden fájdalom megszűnt, nekem mindkét szülés után igencsak fájtam még, végig remegtem és kb halálfèlelmem volt amíg stoppoltak, na meg tett 2 olyat az orvosom grátiszként, ami sokkal jobban fájt az amúgy is kegyetlen szülésnél.. ha nem lettem volna lekötözve tuti leugrok onnan! szerintem ilyenkor csak a többség nem foglalkozik már vele)

2018. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Megkönnyebbülést,büszkességet!
2018. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Folyamatos toló fájást utána is csak gyengébben. Utána azon gondolkodtam, h basszus de gáz, hogy nem is éreztem a gyereket kicsusszanni...vajon milyen lehet lent?

Aztán mivel alapból komplikációk voltak kettőnknél így őt elvittek. Semmiféle euforia, szerelem nem volt, csak hogy jajj de csúnya kisbéka😌.

Varrást nem emgedtem simán, csak gázzal. Pedig nem volt fogadott dokim. Gázosítás alatt jól éreztem magam. 🤣 Aztán folyamatosan pisilni kellett, de nem kellhettem fel és kacsába nem tudtam.

2018. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Leírhatatlan örömöt. ☺
2018. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Határtalan boldogságot.
2018. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!