Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik császárod milyen volt?

Harmadik császárod milyen volt?

Figyelt kérdés

Nehezebb vagy könnyebb volt utána, mint az első kettővel?


Nekem az első után nagyon könnyen és gyorsan ment a felépülés, császárom másnapján jöttem-mentem, ne igazán lehetett megmondani, hogy császárral született a babám.

A második után nehezebb volt, jobban fájt, ugyanott vágtak, csak egy kicsit meg kellett hosszabbítsák a hegem, mert nagyobb bébi volt a második. Annyira húzódott a méhem, hogy még 4. napon is, a hazamenetelkor úgy mente, hogy minden lépés borzalmasan fájt. Viszont otthon már gyorsan gyógyultam a másodiknál is.


2018. máj. 31. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél több szülésed van annál nagyobbak a méhösszehúzodások(útofájások). Igazából mindegy hogyan szülsz 3-4-ik baba már elég fájdalmas lehet.

Császárnál a baj, hogy ez a méhösszehúzodástól fáj a császáros seb is még.


Barátnömnek volt a 3-ik császára ahol ott voltam, mikor kitolták rögtön elkezdödött az utófájások. Mondták, hogy 3-ik császárnál nem ritka, hogy rögtön ilyen erös és intenzív fájdalma lesz valakinek.


Gondolom orvosod elmondta a rizikó részét is a 3-ik császárnak még a terhességed elején.

2018. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mondta, még nem voltam orvosnál.

De egészségügyi okokból csak császárral szülhetek, úgyhogy a vbac ki van zárva. Gerincfejlődési rendellenesség miatt, ha vajúdnék, le is bénulhatnék, sajnos, így marad a császár.

Viszont elkötnek majd a 3. császár közben, több gyereket nem tervezünk, illetve az orvosok sem ajánlanak háromnál többet.

Összenövések, gondolom, arra a rizikóra gondolsz, nekem nem volt ilyen problémám, hála az égnek, reméljük eztán sem lesznek. A méhem még ,,jól bírja", a második utáni kontrollon ezt mondta a doki.

2018. máj. 31. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A három császár közül ez a harmadik műtét a legszebb emlék, de az ezt követő felépülés volt a legrosszabb, legnehezebb (24, 30 és 37 éves koromban szültem).
2018. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első rossz volt, azt hittem, rosszabb nem lehet. Aztàn a màsodik borzasztò volt. Minden lèpèsnèl azt hittem, kigyulladt a hasam. Eszmèletlen lassan èpültem fel. Viszont a műtètek alatt tök jòl voltam először ès màsodszor is. Nem voltak utòfàjàsaim ès fejfàjàs sem. A harmadik műtèt tök màs volt. Műtèt közben nagyon rosszul voltam: szèdültem, hànyingerem volt, zùgott a fülem. Az utòfàjàsok brutàlisak voltak egy napon keresztül. (Az elsővel sokàig vajùdtam, hasonlòan erősen fàjt.) Nagyon kemèny fejfàjàsom volt az èrzèstelenìtèstől, Viszont a seb nem fàjt. Dèlelőtt csàszàroztak, este kellett felàllnom, akkor mèg szèdültem, kellemetlen volt, aztàn reggel jöttem-mentem, törökülèsben ültem az àgyon. Egyhetes varratszedès utàn nagybevàsàrlàst csinàltam. Szòval a hàrombòl ez volt a legkönnyebb, ebből èpültem fel a leggyorsabban.
2018. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!