Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Genitalis herpesz a harmadik...

Genitalis herpesz a harmadik trimeszterben, doki mégse császároz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez már nagyon gáz, ha elkapja a magzat, tönkreteszi a vírus máját meg az agyát és nem a Nők lapjában olvastam, a háziorvosom mondja, hogy ez felháborító, mert már kínomban máshoz nem mertem elmenni.

Van valakinek ilyen irányú tapasztalata? Kenem, nem használ neki. Volt már régebben is, akkor 3 hónap alatt múlt el nagy nehezen. 35. héten járok. (Nem vagyok éjszakai pillangó, házasságban élek)



2018. márc. 27. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Keress akkor olyat aki megcsaszaroz! Nem az o gyereke..le**ja
2018. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor nem lehet hüvelyi úton szülni, ha éppen aktív a fertőzés. 35 hetes vagy, 37-40. hétig még simán elmúlhat. Ha meg beindulna most, honnan veszed, hogy nem császározna meg?
2018. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Csak csaszar!!! Meghal a baba egyebkent!
2018. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki megcsászároz,nem csak egy orvos van.
2018. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos...akinek van, az tudja h.ez mennyire szar es valoban lehet veszelyes. De igaz az amit elottem irtak, h.meg elvileg van oar heted, meggyogyulhatsz. Ha viszont aktiv a virus a szules idopontjaban, akkor tenyleg csaszar!! Nem en talaltam ki, borgyogyadz es nogyogyasz mondta nekem. De hogy a fenebe tart nalad ilyen sokaig?? Ha nem kenem is k7-8 nap alatt elmulik.
2018. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress másik orvost, aki megcsászároz, akár másik kórházban!

Sajnos nagyon sok mindent megengednek már maguknak, annyi rémtörténetet hallok mostanában, borzasztó mit meg nem mernek tenni a kismamákkal! :@

2018. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!