Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt hány nappal...

Szülés előtt hány nappal jelentkeznek ezek a tünetek? Már nagyon türelmetlen vagyok.38+5 km

Figyelt kérdés
Feldagadt a szám,az orrom,az ujjaim, jóslóim vannak, ma hajnalban hanytam. Tegnap ment a hasam egész nap. Derékfájás,álmatlanság minden gyötör már :/ szerintetek hány nap lehet még?

2018. jún. 2. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is én teljesen átérzem, mert ugyanígy voltam. Türelmetlen voltam és olyan sokminden volt jelnek, csak az igaz, hogy semmit se lehet teljesen biztosan jelnek venni. Ezek mind jelenthetik azt, amit a terhességi korod, még ma éjjel is megszülhetsz. De kihúzhatod még 1-2 hétig is.

Természetesen sokat is olvasgattam (nagyon sokat) és a legtöbb kismamának, akinék a végére lett duzzadt az arca, pár napról írtak, de akadt, akinek 2 hétig is. Nálam kb 1 hét volt, ha jól emlékszem.

IBS van nálam így a hasmenésről nem tudok nyilatkozni, arra én nem keresem az okokat. Jön és kész nálam. Volt ez így terhesen is, 37 hetesen is beleestem egy hasmenéses időszakba. Szülés előtt bezzeg nem, csak miután egy fájás alatt (5-6 perces volt már) elfolyt a magzatvíz.

Kitartást!

2018. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást.. Előtte egy héttel - pár nappal
2018. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kétszer is úgy szültem, hogy az ég világon semmi jel nem volt, nem voltak jóslóim, előző nap a vizsgálaton teljesen zárt volt a méhszáj, aztán mindezek ellenére egyszer csak beindult a szülés. Kitartás!
2018. jún. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Próbálok türelmesebb lenni de nagyon nyűgös vagyok már :) éjszaka is végig görcsöltem óránként pisilés.. Mindennap reménykedem hogy na najd ma :D
2018. jún. 3. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hasmenés kb elólötte 5 nappal vol.
2018. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek Uh-ra es NST-re.. de a hasmenés tart azóta is. Már nem bírom az éjszakát se nagyon erős menstruációs görcseim vannak :(
2018. jún. 4. 18:22
 7/8 anonim válasza:
Megszületett már a baba ? 😊
2018. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen :) junius 10.-en

Ma vagyunk 6 hetesek.

Kivárta a végét a drágám.

Nyakdugó távozott 9.en és onnantol indult a mandula :)

2018. júl. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!