Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ebből baba lesz mostanában?

Lehet ebből baba lesz mostanában?

Figyelt kérdés

37+2 napos vagyok (3.

baba ) . Tegnap nagyon rosszul voltam .Semmihez nem volt kedvem ,csak feküdtem és baromi rosszkedvem volt . A vérnyomásom egyszer be is zuhant 77/50-re. Hívtam is az orvosom de mivel alapból alacsony nem kellett sehová sem mennem . Este szokatlanul korán feküdtem le aztan szó szerint minden órában felkeltem pisilni. Mikor aludtam akkor még baromságokat álmodtam. Reggel 4kor már ültem az ágyba. Úgy érzem magam mint amikor megszokott jönni. Fejem mint egy vizes lufi (érzetre) .Szám picit bedagadva ,faj a fejem és nagyon nyűgös és csendes vagyok .Múlthéten találkoztam a nyákdugóval is ,és 3 napig ment a hasam folyamatosan. 1 ujjnyira vagyok nyitva .Ma megyek dokihoz ctg -re pont . Mivel előző 2 gyerekem indításos volt ,így nem igazan van rutinom ebben . Ezek lehetnek jelek ??? Jóslók már 1 hete kőkemények.



2018. jún. 4. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem venném ezeket jelnek...
2018. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet jel, és minden előjel nélkül rádtörhetnek a 3perces fájások(mint esetemben).

Nyilván a végén vagy, előbb-utóbb majd meglesz.

Ha most beleéled magad, hogy na akkor ez az, aztán meg még egy hétig, két hétig nem történik semmi, az sokkal rosszabb.

2018. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam most dokinál 3111 a méhszájam. Alakul csak lassan 😊
2018. jún. 4. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Az idő járás miatt van,meg a tested felkészül a szülésre. te legkésőbb szombatig,vagy szombatra megszülsz
2018. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!