Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császármetszéssel szültek...

Akik császármetszéssel szültek tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Alapvetően normál testalkatú nő vagyok /voltam. 9 hónapja szültem. A hasam a szülés után visszament viszonylag hamar de a vágás felett van egy pukli szeru vízszintesen ami azóta sem múlik csak nagyon lassan apadt. Eddig. Van remény hogy elmulik? Másoknak is ilyen?
2018. jún. 24. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van. Sokat apadt, de nem teljesen tűnt el. Az orvos szerint zsírszövet is, tehát ha van rajtad felesleg, amiatt is lehet puklis. Én elég vékony nő vagyok, összesen kb. 3 kg van rajtam, de annak nagy része a hasamon, ennek tulajdonítom a dolgot.
2018. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van, diétáztam, futottam, felülések, stb.. feladtam és elfogadtam azt a 3 kg pluszt; mert nem ment lentebb! Ennek 6 éve.
2018. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is olyan. Szerintem se lesz soha teljesen egyenes mar ott. Max plasztikai sebesszel.
2018. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan. Volt, hogy 46 kg-ra fogytam, akkor is ott volt csak kisebb. Tehát nem igazán múlik el.
2018. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nincs ilyen, pedig az a 3 kg plusz rajtam is rajtam van. Ezért nem hiszem, hogy csak az lenne az oka.

Esetleg megkérdezem majd az orvosomat.

2018. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van. Pedig -2kg

És csak 7et hiztam a végére is. A műtét okozza. Nekem még nem apadt le igazán , 4 honapja szultem

2018. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ikreket szültem 7,2 kg osszsullyal. 14 kg-t híztam összesen. Ugyanannyi kilo vagyok mint a terhesség előtt. Mindig volt kis pocakom. Nem teljesen lapos de nem voltam soha elhízott sem túlsúlyos. Lehet még az idő megoldja, vagy genetika és így marad. En nem kerdeztem meg a dokim erről gondoltam elmulik hamarosan.
2018. jún. 24. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
6,5éve szültem, még mindig ott van egy kicsit. Vékony/normál testalkatom volt/van.
2018. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!