Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A testvérem az éjjel császárme...

A testvérem az éjjel császármetszéssel hozta világra a kisbabáját, de én nem tudtam ott lenni, és azt mondták ma nem is szabad őt meglátogatni. Mi történik ilyenkor a császármetszés utáni napokban? Úgy aggódok :/

Figyelt kérdés
Elvileg a baba nem jól tartotta a fejét a kibújásnál, azért volt szükség a császárra, ennyi amit tudok. Szerintetek minden rendben van? Normális, hogy ilyenkor utána nem szabad látogatni?

2018. jún. 9. 07:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Pihen gyogyulgat erősödik. Az első órák napok nagyon nehezek de idővel mindig könnyebb és könnyebb lesz. Most még megfigyelik, kap fájdalom csillapitot nézik hogyan tisztul. Mérik a vérnyomását. Hamarosan be mehettek hozzá. Minden rendben lesz meglátod. Sok boldogságot kívánok a babához.
2018. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Normális. Nagy hasi műtét, ilyenkor még pár órát felügyelet alatt van, amíg nagyon az esélye szövődménynek. Helyi szokás szt változik, mennyi időről beszélünk, nálunk 24 óra.
2018. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
83%
Nagy műtét volt,normális a helyzet.A babához gratulálok,és jó egészséget kívánok a babának,és az anyának.
2018. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes.... Nekem is császárom volt. 14orakkor volt a műtét, 16 óraikor már jöhettek a latogatok
2018. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ahhoz mit szólsz, 4-es, hogy én természetes szülés után is 24 órát voltam az örzőben, mert olyan volt az állapotom, így nyilván nem jöhettek látogatók.
2018. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Azt, utolsó, hogy nálunk két 6 ágyas szoba volt császárosoknak, fel órát ha töltöttek az őrzőben és mindenkihez jöhettek a latogatok
2018. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Vannak kórházak, ahol nem engedik be a látogatókat, még a közeli hozzátartozókat sem a gyermekágyban fekvő kismamákhoz. Ha ő kimegy, úgy találkozhattok, de te nem mehetsz be az osztályra. Császár után rögtön viszont nem csoda, ha nem fog tudni ugrálni. A babát pedig általában üvegfallal elválasztott helyiségben lehet ilyenkor megnézni a látogatóknak.
2018. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Miután felállhattam (műtét után 6 óra) már bárki jöhetett volna. Én kértem, hogy a ferjemen kívül ne. Aztán másnap egy megbeszélt időpontban"jöhettek" hogy ne kelljen óránként a folyton cicin lévő gyerekkel ki-be rohangálnom. Így mindenki láthatta és én is pihenhettem. Bár túlzás a pihenés, mert szinte alig aludtunk mivel vmelyik gyerek mindig sírt a szobában.
2018. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk műtét után 6 órát kell az őrzőben lenni. Oda egy látogató bejöhet. Utána 6 óráig még nem lehet felkelni, de ekkor már az újszülött osztályon van az anyuka, ahova nem mehet be látogató. Ha letelik ez az összesen 12 óra, akkor anyuka felkelhet és kimehet a folyosóra -beszélgetni a látogatókkal. Ez alól egy kivétel van, ha nincs az újszülöttön hely és a szülészetre kerül vissza az anyuka, mert oda a szobába is mehetnek be látogatók. De vannak specko esetek. Szobatarsam pl szülés után két napra nőgyógyászati őrzőbe került, mert komplikációk voltak és oda csak egy látogató mehet be. Én nem kerültem oda, de nálam is voltak gondok, így én maradtam q szülészeten egy hetet, de én magam kertem, hogy ne jöjjön senki a férjemen kívül az első három napban. Két napig pl ha felálltam, akkor nem kaptam levegőt, az okára nem jöttek rá, pedig volt ct, uh, konzílium, minden ami kell.
2018. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj, ez biztos valami kórházi protokoll. Az állapotával kapcsolatbansemmit nem jelent, én külföldön szültem császárral, 16óra után már otthon voltunk.
2018. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!