Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek a tünetek jelenthetnek...

Ezek a tünetek jelenthetnek valamit, vagy igaza lesz a növérnek és ismét ráhúzok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalatokra, véleményetekre lennék kíváncsi. 38 hetes terhes múltam, pár napja többször kell mennem wc-re és többnyire lazább is a székletem. A derekam ma nagyon elkezdett fájni, vannak jósló fájásaim is, maa rengeteget keményedett a pocakom. Szerintetek ezen tünetek alapján időben jöhet a baba, vagy mivel az első kislanyommal is ráhúztam, úgy most is ez lesz majd? Köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 26. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Akár holnap is szülhetsz, de hetekig is jóslózhatsz.

Én nem nagyon adok az ilyen megmondásokra. Amikor vajúdtam a naggyal, több nővérke is bizton állította, hogy estig nem lesz baba, mert még tudok sétálni. Ez volt de. 10-kor, hajnalban kezdődtek a fájások. És amúgy se figyeljem az órát, hiába 5 percesek, ha még alig tágultam. Aztán szaladtak értem az ebédlőbe délben, mert már nyomnom kellett, fél 1-kor már szopizott a babám. Az biztos, hogy az utolsó 1,5 óra maga volt a pokol, de legalább nem kellett estig szenvedni. A kicsit pedig meg se tudtam szülni, naagyon sok óra vajúdás után betoltak a műtőbe, hiába bíztattak előtte, hogy még gyorsabb lesz, mint az első. Ez is bizonyítja, hogy minden szülés egyedi, hiába a sok statisztikai adat és %, ha pont te nem esel bele.

A legjobbakat nektek! :)

2018. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg bármi lehet. De 38 hetesen felesleges terminustúllépésről beszélni, bármelyik nap beindulhat a szülés, 1 hét is nagyon sok idő.
2018. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!