Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetben mulo terhessegi...

9. hetben mulo terhessegi tunetek bajt jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Kb a 3.het vegetol kezdtem erezni a terhessegi tuneteket amik a hetek mulasaval erosodtek.a 8.heten volt a csucspont de az utobbi ket napban enyhulni kezdtek..pedig en csak a 12.hettol kezdtem volna szamitani ra.enyhe gorcseim neha vannak de azon kivul semmi mas..bajt jelenthet hogy kezdenek mulni a tunetek?
2017. máj. 27. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én 8 hetes vagyok de az égvilágon semmi tünetem nincs, a babának mar van szivhangja is. Nyugi, tünetek jönnek mennek.
2017. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én a 35. hétben vagyok, a terhességet végighánytam a 6. héttől, de általában volt hetente 2 nap, amikor teljesen eltűnt a hányinger. Visszajön utána, ne aggódj.
2017. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak enyhülnek az normális. Ha megszűnnek akkor érdemes dokihoz menni, de még ekkor se biztos, hogy gond van.

Egyébként tényleg vannak 2-3 napos furán jobb napok.

Amíg vannak tünetek addig biztos nincs baj. Nem kötelező minden tünetnek jelen lenni. Én pl 10 hétig émelyegtem, de melleim feszülése hamar elmúlt. Maradt a sok pisilés és az ólmos fáradtság. Semmi egyéb. 30 hetes vagyok.


Jó egészséget és próbálj nem aggódni :)

2017. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huuuu hát bepótolta most késő délután ezt a 2napot..3órája folyamatos hányinger van..de inkabb legyen mint ne.akkor tudom h minden rendben
2017. máj. 27. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Épp leírtam, hogy eddig nem volt semmi tünetem. Erre az egész délutánt végighánytam
2017. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

En hanyni csak egyszer hanytam.nekem inkabb egesz nap tarto hanyinger volt eddig.aztan par napig javult es most delutan ujra kezdte

Bar a mellem mintha mar nem fajna annyira

2017. máj. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!