Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességemnél sem...

Ha az első terhességemnél sem letem csíkos, akkor a másodiknál sem leszek?

Figyelt kérdés
első terhességemet 47 kilóval kezdtem,a végére 25 kilót híztam,aztán szülés után viszonylag hirtelen vissza is fogytam a kezdő 47 kislós súlyomra.egy darab csíkom sincsen,pedig a genetika hajlamosítana rá.mamámon és anyukámon is kijöttek.most a második babámmal vagyok terhes,14 hetes.szerintetek most sem leszek csíkos?vagy attól függetlenül h az elsőnél nem voltam most lehet h az leszek?szeretném most is elkerülni.annyit hozzátennék h az első terhességemnél nem kentem semmivel a pocim,csak ritkán sima testápolóval,amikor épp eszembe jutott(1-2 hetente egyszer kb).
2011. nov. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még a másodiknál lehetnek csikok. Minden esetre kend be rendszeresen valalmivel, mert utólag kijavitani nem lehet, csak megelözni.
2011. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első terhességemet 45kg-val kezdtem, és 66-al mentem szülni. A szülés után már megint tök vékony voltam. Semmi csíkom nem volt. A második terhességemet szintén 46kg-val kezdtem, ott is 21kg-t szedtem fel, és ugyanúgy volt mint az első terhességemnél. Csíkom ismét semmi. Most vagyok 13hetes a harmadik babámmal, szintén 46kg-val kezdtem, most tartok 49kg-nál, és bízom benne, hogy ismét ugy lesz mint ahogy az előzőek voltak. És egyik terhességemnél sem kentem semmivel.
2011. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos lehetnek.

En mindig is vekony voltam, magas is vagyok. Az elso terhesseg alatt en is 25 kilot hiztam, 3 honap alatt lement minden es legnagyobb meglepetesemre nem lettem csikos, sot, meg a borom is feszes maradt. Nagy ritkan kentem egyebkent magam stria elleni kremmel, de nem rendszeresen.

A masodik terhessegbe meg vekonyabban kezdtem bele, csak 10 kilot hiztam es a pocakom aljan az utolso hetekben megis csikos lettem. Szerencsere nem durvan, de megis az.

Egyebkent nem volt nagyobb hasam, mint az elso babaval, a kulonbseg annyi volt, hogy az elso gyerekkel ment a pocakomra valamennyi haj is azert, illetve az elso gyerek nyugisabb volt, a masodiknal meg olyan feszes volt a hasam, mint a kokemenyre fujt gumilabda, a gyerek viszont nagyon aktiv, ossze-vissza mozgott, volt, hogy egesz ejszaka nem aludtam. Ruhan keresztul latszodott, hogy jobbra-balra mozog a hasam es amikor nagyon kinyomta magat, akkor szo szerint ugy ereztem, hogy mindjart megpattan a borom, annyira huzodott, feszult.

Egy hasonlo atbulizott ejszaka segitett hozza a csikokhoz is, masnap vettem eszre zuhanyozas kozben.


Egyebkent tenyleg nem durva, mar majdnem ket eve volt ez es nagyon halvany feheres szinuek a csikok, viszont mivel a pocakom aljan volt, igy most is nagyon lent van. Konkretan a bikinibol sem latszanak ki.

2011. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemmel 14 kilót híztam,jó nagy hasam volt,semmi csík. 32 hetesen jártam 14 kg-nál :( Most 34+3 vagyok.Óriási hatalmas has,mint aki szülni készül,de semmi csík,remélem így is marad.Sajnos nincs mit tenni,csak kenni és remélni,hogy nem lesz csíkos.Én is kenem,bár nem minden nap.Amúgy nagyon rosszul érezném magam tőle az tuti!
2011. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!