Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kell orvost fogadni?

Hogy kell orvost fogadni?

Figyelt kérdés

Első terhességem, 8 hetes vagyok.

A megszokott dokimnál voltam múltkor magánrendelésen 0. UH-n, most megyek a védőnőhöz a héten, illetve a szokásos vizsgálatokra (labor, fogászat stb)

A dokim megmondta, hogy sajnos nem tud vállalni, annyi kismamája van, hogy esélytelen.

A 12. hetes genetikára a Czeizel intézetbe megyünk, oda van időpontom augusztusra.

És innen majd hogyan tovább?

Nem ismerek itt Budapesten egyetlen orvost sem.

Honnan lesz fogadott orvosom?

És ha lesz akkor tényleg muszáj a magánrendelésére járnom?

Mikor kellene keresni valakit?

Légyszi valaki okosítson ki :)


2018. júl. 2. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én először kiválasztottam a kórházat ahol szülni szeretnék! Ebben nagy segítségemre voltak ismerősök és különböző fórumok ahol véleményeket olvashattam a kórházakról! Utánna néztem az ott dolgozó orvosoknak és aki szimpatikus volt elmenten hozzá! Neki nem volt magánrendelése így végig a kórházba jártam terhesgondozásra! KB 10 hetes voltam mikor felkértem őt!
2018. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két lehetőség közül választanék. Vagy barátok, család ajánlására vagy kórházat és onnan választanék orvost. Ha van magánrendelés, akkor oda kell járni általában terhesgondozásra. De az is megy nálunk, hogy ha az sztk-s orvos szimpatikus, akkor felfogadod.
2018. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatod,hogy ha mész a védőnőhöz megkérdezed tőle tud e egy jó orvost. Mert ugye ők elég sok anyukával tartják a kapsolatot informálódnak..stb. Nekem anno a védőnő adott egy két nevet csak ugye nekem a kórház volt fix. ott meg nem rendeltek,akiket ajánlott. Szerintem is a kórház az első szempont rengeteg minden múlik rajta. Én a Szent Imrében szültem ott is akartam szerintem az egyij legjobb kórház.
2018. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!