Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem késő 30 hetes terhesen...

Nem késő 30 hetes terhesen orvost fogadni?

Figyelt kérdés

Eddig a körzeti nődokihoz jártam, és ügyeletesnél akartam szűlni. De problémás lett a terhesség ezért akarok orvost fogadni. Akihez járok sztk-ba ő nem vállal szülést.

Nincs túl késő már?


2017. júl. 27. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában a 20. hétig vállalnak legkésőbb a dokik, legalábbis nálunk. :)

2017. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 20.hét után váltottam dokit és engem simán elvállalt. Igazából ez náluk attól függ mennyire problémás a terhességed + a szülés várható időpontjában jelen tud e lenni. Nekem először úgy volt h nem tud vállalni, aztàn mégis mert az adott program elmaradt v csúszott. Rá kell kérdezni a dokinál! Ja, én terhesgondozásra is hozzá jártam!
2017. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. A legtöbb doki ilyenkor már nem vállal, de csak tálalsz egyet, aki igen. Szerintem egy próbát megér, ha fontosnak érzed.
2017. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De. De azért próbáld meg.
2017. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyre felkapott az orvos. Oda akarod vinni hozzá a pénzed, tehát az a logikus, ha elvállal.
2017. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!