Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy szamomra nagyon aggaszto...

Egy szamomra nagyon aggaszto dologgal fordulnek hozzátok Van eselyem?

Figyelt kérdés

175 centi vagyok

60 kilogram

Mindig is sovanyabb "csinosabb" alkat voltam\vagyok

De most terhes vagyok

Es az lenne a kerdesem hogy ha normálisan taplálkozok nem leszek az a kivánós kismama

Akkor lehetseges hogy a szules utan megmarad a 60-65 kilos testsulyom?????

27\L



2018. júl. 5. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen de ha felszednel 10 kilot abba se halnal bele .. le lehet dolgozni
2018. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, kicsit túl van pörgetve ez a szülés-hizás dolog, jó az én példám nem általános, mert végig hánytam, így egyáltalán nem híztam terhesség alatt, alultápláltan szültem, 1 hét múlva már kockás volt a hasam, de sógornőm is most szült, normális terhessége volt, tök jól néz ki, lapos a hasa és csak 6 hetes a fia.
2018. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Mértékkel kell jajálni és Nem kettőhelyett enni

4kg-t híztam terhesség alatt

Ebből 2700grammal született a lányom

1,5 Éved

20 kg-vel vagyok könnyebb mint terhességem előtt

2018. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Én 25 hetes vagyok 47rol indultam

48.7 vagyok ruhával mérve.

2018. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sztem simán. Én 4 kg val vagyok kevesebb mint amikor teherbe estem. Lényeg h figyelj oda. Én 13 kg ot híztam, nem túl sok de lehetett volna kevesebb is.
2018. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi a bánatért ne maradhatna???
2018. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Én 171 cm 57 kg voltam terhesség előtt. Az első gyermekemmel 25 kgot szedtem fel, 2 hónap múlva 60 kg voltam, a másodikkal 27 kgot. Őt 3 hete szültem meg, már "csak" 12 kg többlet van rajtam.
2018. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

A terhesség ALATT 10-12 kg plusz az, ami maximum szükséges a babához, az efölötti hízás az, amitöl a kismama lesz kövér és ezért teljesen fölösleges.

A legtöbb terhes nö a terhessége alatt mindent összeeszik, mert "terhes és kívánós". Pedig a kívánósság NEM arról szó, hogy mindent magába kell tömni, ami eszébe jut, hanem ha megkíván valamit (legyen akár svanyú uborka tortával, vagy bármi), akkor abból egyen egy KEVESET, de ne habálja magát halálra.

Ha a terhesség (meg utána szoptatás) alatt odafigyelve eszel és nem zabálsz, akkor nem leszet 20-30 kilóval több, a szüléssel lemegy a nagyja többlet, a szoptatással meg a maradék - és a súlyod ugyanott lesz, ahol a terhesség elött volt, söt az alakod sem változik jelentösen.

(Négy gyerekes anyaként írom)

2018. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokszor olvasom hogy "60 kg voltam, 70-el szültem és 1 hónap múlva már 57 voltam és csinosabb vagyok mint 17 évesen", de azért ez nem állandó a valóságban. Azért tegyünk hozzá pár tényt: a hormonok pl. szoptatáskor mindenkire máshogy hatnak. Barátnőmről olvadtak a kilók, rám felszaladt 12 kg pedig ugyanúgy csináltam mindent. Meg hát maga a terhesség is felborítja az egész hormonháztartást.
2018. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok, azt is tegyük hozzá a túlsúlyban maradt anyukák jóval többen vannak, mint a "vékonyabb vagyok mint terhesség előtt" anyukák, csak ők nem büszkélkednek itt el vele.
2018. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!