Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggasztó a helyzet vagy nem?...

Aggasztó a helyzet vagy nem? Cigi para.

Figyelt kérdés

Amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok, cigiztem. Nem sokat, fele annyit, mint szoktam, mert akkor már nem esett jól. pénteken teszteltem pozit, azóta nem szívtam. De a fogamzás óta eltelt két hét, míg nem tudtam..

Ugye egészséges lesz a pici?

Vigyázok magamra most már, mindenre kiterjedően.


2018. jan. 30. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz semmi baj.
2018. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
97%
Ennyitől nem lesz baja.
2018. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 30. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Akkor sem lenne semmi baja, ha végig cigiznél. De okosabb, ha nem cigizel.
2018. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan a pozitív tesztnél teszik csak le, én is így voltam egyébként. Makkegészséges, azóta már 2,5 éves lányom van.

Nyilván az az ideális, ha nem cigizel már előtte sem, de így sem lesz semmi gond.

2018. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs cigizni, de nincs két egyforma terhesség. Kislányomnál undorodtam attól is, aki a környezetemben rágyújtott. Most büszkeséggel tölt el hogy nem dohányzom, de azért gondolok arra, hogy most pl. milyen jól esne egy cigi. De megállom, mert a saját egészségemet veszélyeztethetem, ha akarom, a fejlődő kis életét nem. A gyerekeimért élek, a lányomért, és a kis 5 hetesért.
2018. jan. 30. 21:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6 hetesen csatlakozik a keringésedhez az embrió. :) úgyhogy nem, ilyen korán nem árt szerencsére. Nem tervezett babák lennének bajban, ha ártana már ekkor is.
2018. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor most már teljesen megnyugodtam. Mindenkinek ment a zöld. Köszi!
2018. jan. 30. 21:56
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
4-es te nem vagy normális.
2018. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az nem igaz, hogy "ha végig cigiznél se lenne semmi baja", örülök, hogy nálad alap, hogy ha gyermeket vársz, akkor lemondasz a dohányzásról.


Viszont aggódnod nem kell. A cigaretta jellemzően nem fejlődési rendellenességeket okoz, hanem rontja a lepény keringését és a magzat növekedésbeli visszamaradását eredményezi. Ez főként később érvényesül, nem a koraterhességben, mikor még a méhlepény sem alakult ki.

2018. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!