Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismer valaki Baján szülészorvo...

Ismer valaki Baján szülészorvost, aki vállal még szülést?

Figyelt kérdés

Január végén lesz a 3. császármetszésem, és szeretnék fogadni rá orvost.

Csak a szülésre keresek, terhesgondozásra már van orvosom, de sajnos nem vállal szülést.



2018. júl. 13. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben voltam tavaly. Nem fogadtam dokit, minek? Az ugyeletes lesz bent plusz meg egy doki, csaszarnal ketten vannak. Mindegyik kismillio ilyet csinalt mar. Felesleges erre kolteni. Nagyon kedves volt velem mindenki es a sebem is szepen gyogyult. Abszolut jo elmeny volt.
2018. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelek. Csak itt avval van a gond, hogy feleslegesen nem tudok befeküdni a korházba 38 hetesen. Az előzőt is 40+3 ra csinálták meg, holott mindenki tudta, hogy császáros leszek.Az otthon lévő kislányom pedig depressziós lett. Már 2 fog itthon várni, a másodikat már nem tenném ki ennek.
2018. júl. 14. 05:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett elobb befekudni. A kiirt napon bementem, mert feherje volt a vizeletben. Csak ezert. Inditottak is azonnal. Te dontod el, befekszel-e. Ha beindul magatol, bemegy es mutenek. #1 voltam.
2018. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálam ilyen nem volt. Nem volt választásom.
2018. júl. 14. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:
És baján volt ez neked is? Nekem semmi választásom nem volt evvel kapcsolatban. A doki nyomtatta
2018. júl. 14. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, Bajan. Legy hatarozott. Akaratod ellenere nem fognak befektetni.
2018. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm :)
2018. júl. 17. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!