Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében szült vki...

Szent Imrében szült vki mostanában? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap kell bemennem túlhordás miatt. Fogadott dokim elment nyaralni, vele másik kórházban szültem volna.
2018. júl. 23. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben szültem. Szerintem ne aggódj. Többször jártam bent előtte is, és mindenki kedves és normális volt. A csecsemősök sem esznek meg, ha tanácsot kérsz, csak kellő kedvessèggel fordulj feléjük. Konkrétan mire vagy kíváncsi?
2018. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Főleg az érdekel, mennyire leszek kiszolgáltatott helyzetben fogadott doki és fogadott szülésznő nélkül??
2018. júl. 23. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban szültem ott, én teljesen elégedett voltam. Szintén befektettek túlhordás miatt, nekem mondjuk volt dokim, szülésznőm viszont nem. Ettől függetlenül vizsgált meg másik orvos is. Mindenki normális és kedves volt a szülészeten, azokkal a kismamákkal is, akik ügyeletesnél szültek. (A vajúdó, ahol a CTG-t csinálják 6 ágyas így láttam hogyan bánnak másokkal.) A csecsemősök is rendesek voltak, de elég elfoglaltak. Én teljesen elégedett voltam.
2018. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok- nekem volt dokim és szülésznőm is, de nekem nem volt problémamentes a terhességem. Viszont ahányszor ott jártam, mindig normálisak és kedvesek voltak mindenkivel. Jó kezekben lesztek. Párod is ott lesz a szülésnél? Nekem sokat segített a jelenléte.

Könnyű szülést és jó egészséget mindkettőtöknek!

2018. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!