Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. s lányok mi lehet ez?...

S. O. s lányok mi lehet ez? Görcsöl a hasam alja, mint amikor kikell menned, de nem kell és kisugarzik a derekamba. De csak ha felallok, ha leülök elmúlik.33+2 vagyok. Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, voltam. Kb. az egész terhességem alatt.

Nagyon székrekedéses voltam, 3-4 napig semmi, aztán jó néhány óra görcsölés, érzed, hogy kell menni, kell menni, de nem tudsz, aztán egyszer csak megindult a dolog és fél napot a WC-n ültem.:( És ha megfigyeled, ha székelési ingered van és leülsz, akkor elmúlik, vagy legalábbis átmenetileg.

2018. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél be magnéziumot, igyál sokat és pihenj le. Ha nem múlik el fél òrân belül, akkor nézesd meg magad. Nekem kb.3x volt,ez segített, de persze ettől még nem tudom, hogy ugyanaz okozza-e.
2018. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Az orvosnak és szülésznőnek is mondtam akkor, csak hümmögni tudtak, nem tudták mitől van . (Előző voltam)
2018. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megy le a baba feje azt erzed teljesen normalis dolog
2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem,szó szerint amit leirtál, beis paráztam, mentem a dokimhoz és magnézium infúzio(?) kaptam, segített is. Volt ctg ultrahang,minden rendben volt,az ijedtségem persze annál nagyobb,de ez ez normális :)
2018. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Kicsit megnyugodtam!A derék fájdalom nem múlik a görcs egyre jobb. Második baba, az első terhességem teljesen probléma mentes volt, de ez a kisasszony próbára tesz.A külső méhszájam már így is nyitva van, nem szeretném ha tovább nyílna. Köszi mégegyszer!
2018. júl. 26. 19:01
 7/13 Milagros ***** válasza:
Szia. Masodik terhessegem, elsonel nem ereztem hasonlot. Ugyan ezeket erzem amiket le irtal. Kulso mehszajam egy ujnyira nyitva. Egyiknap erzem masiknap nem nahyon enyhe szekelesi ingert fajdogal a derekam hasam alja megjovos erzessel. Szerintem is csak a baba tart epp lejebb es azert van ez nekem ezt mondtak legalabbis. Szedjel magneziumot az segit !
2018. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem igy kezdődött a szülés

Szerintem inkább nézesd meg magad,nehihy baj legyen

2018. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*nehogy
2018. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat azt hiszem reggel felhívom az orvost. A picikém iszonyúan aktív és most olyan érzésem van a hüvelybemenetnél, mintha ki akarna szakadni belőlem a gyerek, annyira nagy nyomast érzek, ha felállok és fáj is,de nem görcsölök. Én ezt már nem értem. A nyákdugóm nem ment el szóval kivárom a reggelt.
2018. júl. 26. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!