Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? 36 hetes vagyok....

Mi lehet ez? 36 hetes vagyok. Pár napja eléggé fáj a hasam alja a szeméremcsont felett, és néha élesen bele nyíllal, ami kisugárzik a hüvelyembe is.

Figyelt kérdés
A fájás folyamatosan van, olyan mint a mensi környékén szokott lenni, de annál kicsit erősebb. Főleg akkor rossz, ha ülök. A derekam is elégé szokott fájni mostanában.
2009. ápr. 17. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Jóslófájás.Én ugyanezt érzem,készül a tested a szülésre,valószinű tágulsz.35 hetes
2009. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szülésre készül fel a szervezeted és a csontjaid, ne izgulj, természetes folyamat. Pihenj sokat, amíg még tudsz, az a lényeg! Mert utána................... :)))
2009. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit tágulsz, vagy a babád feje kezd beilleszkedni, az is nyomhat valami ideget. Nekem is volt ilyen az utolsó hetekben (34. héttől). Én a 39. héten szültem, de a 4. babát..ami már nem csoda, hiszen ilyenkor kevésbé erősek a méh záróizmai.
2009. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ilyen érzés volt amikor kicsit elkezdett kinyílni a méhszáj 32. hetesen, akkor még korai volt, de 36. hetesen szerintem már természetes hogy készül a szülésre a tested! Üdv: 33 hetes kismama
2009. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!