Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este óta, ha ülök vagy...

Tegnap este óta, ha ülök vagy fekszem fáj a hasam alja és kisugárzik a hátamba. A szeméremcsontom is fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha állok semmi baj. Jósló? 36+2 hetes vagyok. Első babámnál semmiféle fájásom nem volt soha, még a szülőszobán sem, úgyhogy fogalmam sincs mi lehet ez. Baba mocorog rendesen.
2012. szept. 26. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek bizony jóslók. Nekem akkor volt még rosszabb ha megfordultam az ágyban vagy ha hirtelen felálltam valahonnan.
2012. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így gondolom, hogy ezek joslók. Ugyan ezeket érzem de nálam inkább estefelé fordul elő sűrűn. 36+3 vagyok :) Hol szülsz? :)


Nekem is 2. babó lesz most fiú :) első lány :)


Könnyű szülést! :)

2012. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Győrben szülök majd. Az első nekem is kislány és most kisöcsi érkezik:-)
2012. szept. 26. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikorra vagy kiírva?Én is győrben fogok szülni :)van dokid?

36+4 hkm

2012. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Okt. 22.-re vagyok kiírva. Dr Likár Zsolthoz járok. A kislányom is nála született. Te kihez jársz?
2012. szept. 27. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Én okt-20 ra vagyok,akkor lehet találkozunk!:)Dbr Busznyák Csaba az orvosom,nekünk is második baba,kislány :)

Van már egy 2,5 éves kisfiam.

Voltál már nst?én hétfőn kezdem.

2012. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most még nem voltam. Hétfőn megyek a dokihoz, majd utána héten kezdem:-)
2012. szept. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!