Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idő volt,...

Császár után mennyi idő volt, mire úgy érezted magad, mintha nem történt semmi?

Figyelt kérdés
Ti meddig éreztétek mégutána a hasi fájdalmat? Mikorra húzodott vissza a hasatok? Mikor lehet elkezdeni sportolni?
2018. júl. 27. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Max egy het, de inkabb kevesebb.

Valasztott csaszar kulfoldon. Csaszar utan 18 oraval mar otthon voltunk. A hasam masnap mar lapos volt ( mondjuk en eleve sovany vagyok ) 2.-3. ugy mozogtam mintha mi sem tortent volna. A csaszar egy 30 perces rutin mutet, 3 oraval utana mar a folyoson gyaloglunk. Hangsulyozom, ez nem Magyarorszag.

2018. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát, mire tényleg nem fájt már a tüsszentés se, az szerintem egy másfél hónap volt. A hasam 4 hónappal a császár után kezdett visszamenni, de utána pár hónap alatt olyan lettem, mint régen. Sportolni szerintem ha a kontrollon a doki zöld utat ad, óvatosan lehet, figyelve a tested reakcióját.
2018. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy hazamehettem a kórházból már jól voltam.

Persze sok minden kényelmetlen meg nehezebb volt, de nem voltak nagy fájdalmak.

Arra emlékszem, hogy 4 hét után már tök jó volt minden, mindent tudtam csinálni.

Sportolni a 6 heten kontroll után kezdtem, megvártam, hogy mit mond a doki, hogy minden rendben van-e.

2018. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindennel egyutt max 1 vagy 2 het mar nem emlekszem, de hazamenet mar alig volt valami.
2018. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Igen, kb. 1-2 hét, de én már a műtét után pár órával gond nélkül spuriztam a kórházi folyosón! :)


Szobatársam viszont alig bírt mozogni - mondjuk őt másik doki műtötte és neki a spinálisát is elszúrták - szóval szerintem teljesen orvos-függő, illetve szerencse és egyéni reakció kérdése, mert mindenkinek más a szervezete, máshogy reagál és mást bír!


Sportolással szerintem is várd meg a 6 hetes kontrollt, de kérdezd meg majd ott majd az orvosodat, hogy ő hogy látja és mit ajánl neked!

2018. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
2 éve volt a 2.császárom. Azóta sem jöttem helyre. De jó eséllyel nem leszel ilyen peches mint én.
2018. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Harmadnap a szobatársam jegyezte meg, hogy úgy futkosok, mintha semmit nem csináltak volna velem.

Én azért nem teljesen úgy éreztem, de tény, hogy jól voltam.

2018. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Első császár után akkor éreztem ezt amikor hazamentünk a kórházból, nagyon pörögtem, persze teljesen nem húzódott vissza azonnal a hasam. 2 hónap múlva már teljesen jól néztem ki és utána meg jobban mint terhesség előtt.

De nem sportoltam csak a gyereket láttam el meg kenegettem magamat. Elég sport volt az hogy a gyerek mellett pörögtem.


Remélem hogy most is ilyen szerencsém lesz, mindjárt túl leszek a 2. császáron. Most majd pöröghetek 2 gyerek mellett. :)

2018. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem már rogton utána se fajt. Igaz a kiegyenesedes nehézkes volt, feszült, húzódott de nem fajt különösebben. Mire hazamentem már semmi bajom nem volt. A hasam is elég jól lement csak utána meghiztam, emiatt maradt nagy.
2018. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hónappal a császár után még sírtam a szétnyílt seb okozta fájdalomtól. Mai napig rejtély hogyan tudtam teljesen egyedül ellátni mindent. Szerintem az volt a szerencsém, hogy egy eszik- alszik babát kaptam, aki első perctől kezdve aludt éjjel. Én szélsőséges eset vagyok elfertőződéssel, szétnyílt sebbel, elhalt idegekkel egy " egyszerű" allergiás reakció miatt, amit a tapasz okozott és sem én, sem a doki nem tudhattuk előre.
2018. júl. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!