Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érezted érzékenynek a...

Meddig érezted érzékenynek a császár helyét?

Figyelt kérdés
Tudsz hason aludni,ha igen mennyi ido telt el a szülés óta?..én még néha érzem a vágás helyét,kiváncsi lennék,h más hogy van ezzel!!! :O)
2009. dec. 28. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
4-5 hét volt, mire nem zavart és tudtam hason aludni, de a frontokat, bélmozgást még mindig megfájlalja, 9 hónapos a bébim.
2009. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lassan másfél éve szültem,de már nagyon régen tudok hason aludni,pontosan sajna nem emlékszem.

Az első három nap borzalmas volt,gyakorlatilag mozdulni sem bírtam,de 10 nap múlva már alig fájt a sebem.

Igaz,valamilyen frontot megérez,de az inkább csak kellemetlen.

17 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 hónapja császároztak. Nekem is megérzi a frontot néha, de már nem érzékeny. Maga a seb pár nap után nem fájt és mostanra teljesen el is tűnt, észre sem lehet venni. Viszont a terület, ahol érzéstelenítették sokáig zsibbadt volt, ami furcsa érzés volt. Azt hiszem, hogy az kb. 4-5 hónapig volt úgy. Tudok hason aludni.
2009. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 hétig éreztem, utána már csak nagyon kicsit. Én gyorsan gyógyultam és már a császár után 2 héttel hason aludtam. Azóta sincs semmi panaszom szerencsére.

3 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még most is. 7 hónapos a kisfiam. Tudok hason aludni, de ha nyomás éri, pl. ha ott rúg meg a kicsim akkor fáj. Másképp mint máshol. Nem szeretem ha hozzáérnek.
2009. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én első nap végig feküdtem, kivéve, mikor hozták a babámat, utána egész nap sétáltam a folyosón, mert ha leültem, vagy feküdtem, csak segítséggel tudtam felkelni.Az ágyból még a 2.héten is.
2011. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, előző: 3 hetes baba anyukája.
2011. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!