Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni 6 hetes kontrollo...

Szülés utáni 6 hetes kontrollon mi történik?

Figyelt kérdés
Megnézi a méhszájat, és kész? Vagy UH is szokott ilyenkor lenni? Kérhetem, hogy vegyen le citológiát is?
2018. júl. 28. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima nőgyógyászati vizsgálat, ellenőrzi, hogy visszahúzodott-e a méh, rendben van-e a méhszáj, stb. Az UH, az vagy-vagy. Az első után csinált, a második után nem. Az én dokim rákszűrést csak fél évvel szülés után csinál.
2018. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima vizsgálat, ahogy az első is írta. Nekem az elsővel nem volt uh, a másodikkal igen. Mindkétszer volt rákszűrés. Megbeszélitek hogyan akartok védekezni, ha akarsz ír fel gyógyszert. Van olyan, ahol a melleket is megnézik, nekem nem nézték egyiknél sem.
2018. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi uh volt. Méhszájat nem nézte. Fél évvel későbbre javasolta a rákszűrést.
2018. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általános nőgyógyászati vizsgálat volt. Megnézte a méhszájat, rákszűrést csinált. És mivel nem tudtam szoptatni megbeszéltük a fogamzásgátlást.
2018. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima nőgyógyászati vizsgálat mellett nekem csinált rákszűrést is, mert pont akkor lett volna egyébként is esedékes, plusz megbeszéltük a terhesség megelőzést vagyis ha kértem volna ír fel gyógyszert. Beszélgettünk arról hogy milyen élmények maradtak meg bennünk és kb ennyi, ja és mutattam néhány fotót a kisfiamról 😊
2018. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!