Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért rakják a trutyis gyereke...

Miért rakják a trutyis gyereket a nő mellkasára, amint megszületett, a mosdatás előtt?

Figyelt kérdés
Lehet kérni, hogy ne rakják oda?
2018. júl. 30. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Lehet kérni.

A magzatmáz jó hatással van a bőrére, igyekeznek néhány órát rajta tartani.

2018. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor teszik oda, ha minden oké.

Utána meg ígyis úgyis mész fürdeni, mivel minden tiszta vér lesz, akkor is, ha nem rakják rád a gyereket.

2018. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

A kötődés miatt fontos.

Engem nem érdekelt, hogy trutyis, olyan jó volt végre látni és érinteni. 😍

2018. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk letörölték, aztán rakták apja mellkasára, azért nem az enyémre, mert császár volt, a kislányunk nagyon megnyugodott tőle.
2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert az anyára és a babára is jó hatással van. Lehet kérni, vagy apás szülés esetén azt is, hogy az apukára rakják. De a szülés fájdalma után hatalmas ajándék az, mikor az anya életében először ölelheti magához a babát. Akármilyen undorítónak tűnik egy kívülálló számára, nekik szép pillanat.
2018. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt olyan szerencsém hogy kicsit sem volt trutyis a lányom gondolom mert túlhordtam. Egyébként én is kivoltam a gondolattól de még csak bármilyen kellemetlen illata sem volt és semmilyen kulimáz nem volt rajta még a hajacskáján sem úgyhogy nem is fürdették meg csak áttörölték mielőtt ruhát adtak rá.
2018. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Én vagyok a legfinnyásabb hülyepitsa szerintem a világon :), undorodom a nyáltól, baciktól, szexben elég sokmindentől, a saját véremtől ha sebes leszek, a gyerekwk szétturkált maradékának megevésétől, puszilkozós találkozástól, stb. stb. Mégis amikor megszülettek a gyerekeim és megláttam a kis maszatos-mázas pofijukat, reflexből nyújtottam értük a kezem és nem győztem simogatni, ölelni, puszilgatni őket. A mai napig a legszebb emlékeim amikor odaadják a kis meleg, maszatos babákat a 9 hónap várakozás és hosszú nehéz születéseik után.
2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Így van, az utoló választ akár én is írhattam volna. :)

Egyébként lehet kérni biztosan, de én 9 hónap (előtte 4 év) várakozás, másfél nap kínkeserves vajúdás és iszonyatosan fájdalmas szülés (plusz volt ott amúgy minden, pisi, kaki (beöbtés ellenére), rengeteg vér és hányás) után biztosan nem mondtam volna azt, hogy ne adkák ide a babámat. Alig vártam, hogy megnézze a doki és a szülésznő gyorsan és ideadják.

Nem vagyok szentimentális, de életem legeslegcsodásabb pillanata volt, mikor odaadták azt a kis nyekergő krumplit. :) Rohadtul nem érdekelt, hogy mázas-e vagy sem.

2018. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet kérni. Hazavinni sem muszáj, mert a következő pár évben folyton trutyis lesz.
2018. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Na hallod. :) Sokszor a babák a születésük után be is kakilnak, és ha épp ugyebár rajtad fekszik, akkor rád. :-D Szóval nem csak trutyis leszel. :-D :-D :-D
2018. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!