Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájásaim vannak 15 percenként,...

Fájásaim vannak 15 percenként, már menjek a kórházba vagy még ne?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Csináld azt, amit az anyósod javasol.
2018. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Attól is függ hol a kórház. Ha az utca túloldalán akkor válhatsz, de nekem pl 45 percre volt, 15 perces fájásokkal indultunk, amire beértem már 3 percesek voltak, rá 45 percre kint volt a fiam.
2018. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Első, marha okosnak hiszed magad, de 15 perces fájásokkal úgy hazaküldenek a legtöbb kórházból, mint a huzat.

Kérdező, én picit várnék, a 15 perc még akár sima jósló is lehet. Zuhanyozz hosszasan jó meleg vízzel, elvileg erősödnek, sűrűsödnek, ha igazi fájások, és leállnak, ha nem.

2018. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó,szerinted melyik kórházból küldenek haza ezzel? Az nem kórház hanem egy sufni felcser ahonnan elküldenének. Rendes kórház semmilyen fájásokkal nem küld haza,hanem befektet ha látszik hogy aznap vagy másnap már gyerek lesz.
2018. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hány hetes terhes vagy?
2018. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik gyerek? Ha nem első akkor indulnék rögtön. Sőt jobban belegondolva az elsőnél is indultam. Mert a kórház kB 10-15 percre volt.
2018. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg az is hülye aki 15percesekkel fogja magát és hazaindul. Aztán félúton fordulhat vissza kb. Én leülnék és megmondanám hogy nem megyek sehova szülni fogok. Ki nem tehetnek. Mondjuk nekem nem is volt ilyen,befektettek aznap hogy innen már nem megyek sehova mert ebből legkésőbb estére gyerek lesz.
2018. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen fugg attol, hogy mennyire van messze a korhaz, de 15 percesek meg egyaltalan nem biztos, hogy szules jelentenek. Nekem mindig azt mondta minden orvos a terhessegeimnel, hogy 5 percesekkel menjek. Meg igy is, hogy 5 perces fajasokkal indultunk, meg 12 ora volt mire megszuletett a masodik babam. Az elsonel ugy 6 ora mulva. Nyilvan ez is mindenkinel mas, de 15 percesekkel bizony egyaltalan nem biztos, hogy be is fektetnek. En is azt javaslom hogy zuhanyozz le, mert lehet ez joslo is (noveremnek pont ilyen volt, aztan teljesen elmult). Setalni is mehetsz, az is beinditja, nekem attol surusodtek mind a ketszer.
2018. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha jönne nem merülne fel a kérdés. Amikor még bizonytalan vagy, nem kell menni sehová. Amikor már összepisiled magad úgy fáj akkor nem lesz kérdéses hogy mész-e. Nem fogsz lecsúszni róla!
2018. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Én így indultam be a héten. Majd 1 óra autóútra van a kórház, nem akartam várni. Nem lettek sűrűbbek és nem küldtek el. Azt mondták várjunk ott reggelig (3 órát) és meglátjuk mi lesz. Azt hitték nem szülök meg, de addigra megvolt a babám. Mármint reggelre.
2018. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!