Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kéne bemennem a kórházba...

Mikor kéne bemennem a kórházba? Méhszáj: 2111 5 percenként nagyon enyhe fájásaim vannak. Az sem biztos, hogy ez fájás. Ja, és reggel 7 körül elment a nyákdugó.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem már bemennék!! Azét csak 5percenként érzed,nem 10...

Wc-re nem jársz sűrűbben??

2009. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Úgy érzem, mintha kéne, de nem megy.

2009. szept. 1. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kórházba,és majd meglátod!
2009. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék túl korán, csak ha muszáj.
2009. szept. 1. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor ne menj! már meg is válaszoltad a kérdésedet.
2009. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem nagyon enyhe fájásaim voltak ,rendszertelenek de 10 percen belül volt mind én se akartam feleslegesen bemenni de párom csak becipelt 5 percre van a kórház és már 4 ujjnyi voltam mire beértünk ez volt reggel 8 után, burkot repesztettek majd körbe járatták velem kb az egész kórházat, de csak kicsivel voltak erősebbek a fájásaim és még eléggé ritka volt, 10 kor oxitocin infúziót kaptam szépen nyomták fölfelé az adagot 13.45 volt és csak csóválta a fejét a doki,hogy ez így nem lesz jó ha jön a fájás nyomjak ő segít a kezével 13.58 perckor lett meg a babám.Ha bele gondolok elég sokáig ücsöröghettem volna itthon a rendes fájásokra várva aztán lehet ,hogy rossz vége lett volna.

2009. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem is zuhanoyzz,pakolj és indulj befele,ott legalább ellenőrzött körülmények között leszel,szülésnél sose tudni mi hogyan alakul

Gyors szülést kívánok! Életed legszebb élménye lesz!Vigyázz magatokra!

2009. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le és nézd meg hogy erősödik e vagy gyengül a fájás...ha gyengül...akkor még várhatsz...szerintem...
2009. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A fájások elmúltak, aludtam egyet. Most megint enyhén érzem. Remélem, hamar meglesz!
2009. szept. 1. 20:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Jóslófájások voltak, tegnap óta elmúlt a görcsölés teljesen. Mennyi időm lehet még?
2009. szept. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!