Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magától ugyan olyan mint az...

Magától ugyan olyan mint az indított?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, 34 hetes vagyok. Az elsőt indították.

Ha magától indul meg az ugyan olyan? Mert az indítottnál nagyon egyhangúan egyenletesen jöttek a fájások.


Most is görcsölget. Remélem ez megint az időjárás csak. Mert 2-3 hete mikor több napig viharos szél és eső volt, voltak görcseim.

Most is össze vissza van. És lehet érzem az esőt.

De! Lehet, hogy szivarog a magzarvizem.. nem vagyok benne biztos. De már ma hajnalban is olyan fura volt. És nedves volt a bugyim. Nem nagy mennyiségben, de úgy folyamatosan. Vagy hogy is írjam. De úgy kis váladékkal. Meg olyan szaga is volt mint a hüvelyváladéknak. De az nem lehet ilyen vizes vagy nem tudom.

És még mindig olyan furcsa érzés kerülget. Meg belül pánikolok h ne most induljon be.

Az elsőnél is volt a végefelé egy kis magzatvíz szivárgás, de az olyan egyértelmű volt.


Amúgy ha álmomban folyik el a víz azt észreveszem?



2018. aug. 5. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Észre... Azért az eléggé folyik.. Ha szivárog a vized azt jó lenne ha orvos látna. Ha hüvelyi folyás az lehet baci. Szóval, én a helyedben elmennek a dokihoz hnap.


Amúgy minden szüles más. Nekem indult magától. Szépen lassan, rendszertelen fájásokkal. Majd rendszeres, majd gyakori és rendszeres. Aztán olyan is van akinek mar azonnal gyakori és rendszeres. Bnom majdnem otthon szülte a lányát, mert kb 1ora volt az első fájás és szules kozt, ráadásul hajnalban volt. Mire atert a nagyhoz a mama már ott álltak úgy h víz elfolyt és kb jön a gyerek is.. éppen beertek a korhazba.

2018. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok esetet megvizsgálunk akkor nem, nem ugyanolyan a kettő


Az nem jelenti azt hogy neked nem lehet ugyanolyan.


Nekem spontán indul azonnal a rendszeres fájásokkal 10 percesekkel nagyon gyorsan 8 majd 5 perces fájásaim lettek alig értünk be a kórházba 2 percesekkel


Mégis innen még kétésfél óra volt a kitolásig.

Ha annyira elfolyik a magzatvízt az bizony 100 % hogy észreveszed hogyha nem akkor pedig fájás közben kezd el szivárogni nekem is így volt tehát van előzménye annak hogy elfolyik a magzatvíz

Ha nincs fájás előzmény akkor viszont általában nem csak szimplán szivárogni kezd..ha bepisilnél azt is észrevennéd legalább annyi víz kikerül

2018. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!