Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csütörtökön be kell feküdnöm...

Csütörtökön be kell feküdnöm oxitocin terhelésre . Nem akar jönni a kis babocam. Mire SZAMITSAK? Attol beindulhat? Ha megsem indul be tole mi lesz? Az ilyen indított szülések fájdalmasabbak mint a SIMÁK? Mi a kulonbseg a terhelés es az indítás KÖZT?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár én terhelésen nem voltam, de kerek 2 éve indították oxitocinnal a szülésemet-

Sokan azt mondják, hogy így jobban fáj, meg egyből erős fájások vannak, nekem ezek is fokozatosan erősödtek, mint az elsőnèl ami magától indult.

Ez a szülés nekem is jobban fájt, de nem fogom az oxitocinra, mert szinte mindenkitől azt hallom, hogy a 2. szülés jobban fájt nekik

2018. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Terhelésen én sem voltam, de oxitocinnal indítottak. Kb 5-8 perces fájásokkal kezdôdött, de nagyon hamar eljutottunk a 2-3 percesekig. 3 órát vajúdtam így, mêgsem tágultam semmit, várni meg nem nagyon tudtunk egyéb okokból, szóval császár lett a vége.

De erre is igaz, mint általánosságban a szülésre, hogy egyénfüggô és mindenkinek más a fájdalomküszöbe.

2018. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én aznap már szültem is :D

én betiltanám ezt a szert. olyan szinten lefáradtam tőle, hogy nem bírtam megszülni a babát és császármetszés lett belőle.folyamatos összefüggő fájásaim voltak semmi szünettel.

de lehet csak nekem adagolták túl :D

2018. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez egyéni, lehet, hogy van aki úgy érzi majd belehal, másnak meg alig fáj.


Nekem is oxival kellett indítani a 41. héten meconiumos víz miatt. Én is féltem kissé pont amiatt, hogy mindenfélét olvastam az oxival indított szülésen iszonyatos fájdalmáról.

Ám az infúzió bekötésétől számítva 5 órán belül meglett a lányom, abból is csak 3 óra volt fájdalmas, de a 3 órából is a nagyon rossz csak kb. fél-1 óra és az sem az a falat kaparós fájdalom. Vártam, mikor következik az elviselhetetlen része, de már szóltak is, hogy itt az idő nyomni.

Ne félj tőle, bízz abban, minden a lehető legjobban alakul!

2018. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A terheléses vizsgálat nem szülésindukció. Annak nem az a célja, hogy megindítsák vele a szülést, hanem hogy megnézzék, megfelelően el tudja-e még látni a lepény a feladatát, lehet-e még várni vagy közbe kell avatkozni.

Persze, előfordulhat tőle burokrepedés vagy a szülés megindulása, de alapvetően nem arra szolgál.

Ha meg akarják indítani a szülést, akkor megrepesztik a burkot és kötnek be Oxytocint. Ill. ha nem alkalmas a méhszájad arra, hogy megindítsák, akkor előtte még valamilyen módon méhszájérlelést végeznek.

2018. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor akar haza is engedhetnek?... mert be kell fekudnom,
2018. febr. 12. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is terhelés volt, nem jól reagált a baba, leeset a szívverése fájáskor, 15 perc múlva műtőben voltam császároztak.
2018. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meglett a babam..

Hala istennek ma reggel 10:25 kor . 3180 gr 50 cm.koszonom a valaszokat

2018. febr. 15. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
gratula :)
2018. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Meglett a babam..

Hala istennek ma reggel 10:25 kor . 3180 gr 50 cm.koszonom a valaszokat

2018. febr. 16. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!